Mezigenerační a dobrovolnické centrum TOTEM, z.s.


Filantropie a dobrovolnictví AKTUÁLNĚ - SPOLU PROTI KORONAVIRU

Protože po pandemii bude v nezisku hůř

TOTEM, z.s. měl po dobu nouzového stavu všechny náklady spojené se zajištěním krizové dobrovolnické pomoci pokryté městem Plzeň. Nicméně po skončení pandemie očekáváme v neziskovém sektoru těžkou finanční situaci. Peníze nebudou ani ve veřejných zdrojích ani ve firmách. Věnovaný příspěvek využijeme na realizaci programů ve druhém pololetí roku 2020.

vybíráme od 16.3.2020
17 443 Kč

přispělo

31 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
AKTUÁLNÍ SITUACE:

TOTEM, z.s. od 16.3.2020 do 30.6.2020 úzce spolupracoval na krizové pomoci s vedením města Plzeň a měl jeho plnou podporu. Velké množství lidí a firem projevilo solidaritu a poskytly materiální pomoc do TOTEMu zdarma. Více jak 250 lidí se v TOTEMu zapojilo do dobrovolnictví - šití roušek, nákupování osamělým seniorům anebo povídání po telefonu a dopisování, distribuce informačních letáků a roušek u nákupních center, do domovů seniorů či nemocnic.

PROČ TATO VÝZVA:

Dárcovskou výzvu vypisujeme na základě množících se zpráv tohoto typu:

"Neumím šít, ale ráda bych přispěla na materiál..."

"Naši zaměstnanci nemůžou pomoci fyzicky, ani nenašijeme v našem provozu roušky, ale uvažujeme v naší společnosti o finanční podpoře dobrovolníků či projektu..."

"Velmi Vám děkuji za roušku, kterou mi doručil pan s číslem 59. Na Váš účet pošlu 500,- Kč jako výraz uznání Vaší práce."

CO ZA SVŮJ DAR MŮŽETE ZÍSKAT:

Set DOBROroušky a náušnic z limitované edice. Vyrobeno exkluzivně v TOTEMu. Základní cena je 152 Kč při osobním odběru v Plzni-Bolevci, cena s poštovným a balným je 222 Kč. Do komentáře během zadávání platby uveďte vybranou kombinaci (např. R1N5), dodací adresu nám vyplníte po kliknutí na pole "Chci zaslat potvrzení o daru". Na základě vyplnění vybraného setu v komentáři vám připravíme balíček i při libovolném navýšení částky daru. DĚKUJEME.
CO SVÝM DAREM OVLIVNÍTE:

Ohromně nás vzpružíte a potvrdíte nám, že naše práce dává smysl.

Pomůžete zmírnit finanční dopady, které budou pro naši neziskovou organizaci znatelné.

Umožníte nám po odeznění krize pokračovat:
  • v podpoře více jak 30 rodin s dětmi a přes 1000 seniorů v Plzni, 
  • v pořádání aktivit na našich třech pobočkách pro další stovky klientů z řad veřejnosti,
  • v poskytování dobrovolnické pomoci, kdy v dobách klidu působilo 370 dobrovolníků v 56 organizacích a projektech a v období krize stoupl počet dobrovolníků na více než 600 pro podporu regionu.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Evropské dny sousedů proběhly v náhradním termínu v sobotu 27. 6. 2020 a s výrazně menším počtem účinkujících. Přesto jsme prodejem výrobků z TOTEMových dílen a vstupenek na Kolo štěstí získali krásných 3.500 Kč. Informace o průběhu dne najdete ZDE.

Prodej roušek u nás na recepci jede ve velkém tempu. Těší nás, že se vám líbí!

Založení projektu

Dobrý den, prosím o kombinaci R2 N3 a o doručení poštou. Děkuju 🙂

Lenka Pásztorová