Probuďme Nusle, z.s.


Životní prostředí Regionální a komunitní rozvoj

Komunitní zahrada Vnitroblok Mečislavova

Nusle procházejí dynamickým vývojem, ale sousedské vazby a aktivity pořád ještě skomírají. Spolek Probuďme Nusle se rozhodl situaci změnit a stát se významným hybatelem místního dění a organizátorem nejrůznějších lokálních projektů, aby se z naší čtvrti stalo ještě příjemnější místo k životu. U zrodu spolku stálo vybudování veřejně přístupné komunitní zahrady.

vybíráme od 11.3.2020

Probouzejte Nusle s námi!

200 Kč

přispěl

1 člověk
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Vnitroblok Mečislavova je prostor, který zel dlouho prázdnotou a zarůstal plevelem. Za posledních pár let z něj náš spolek Probuďme Nusle vybudoval místo, kde se můžou nuselští potkávat, pěstovat bylinky, hrát si, grilovat a trávit příjemně volný čas. Udržovat komunitní zahradu na dobrovolnické bázi je však časově i finančně náročný úkol a rádi bychom o výpomoc požádali i vás.

Vaše dary přispějí na další nezbytná vylepšení, která nezvládneme 100% pokrýt z vlastních zdrojů a jsou nezbytná k udržitelnému stavu zahrady, tedy především na úhradu vodného na zalévání, údržbu truhlíků a nákup zeminy, nahrazení již nevyhovujícího kompostéru a pořízení boxu na zahradní vybavení, případně i na zbudování blátivé kuchyňky, aby byla zahrada ještě přívětivějším a atraktivnějším místem i pro vaše potomky.

Za veškerou podporu předem děkujeme, a hlavně vás do zahrady srdečně zveme! 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu