Ledax o.p.s.


Hospicová a paliativní péče

Podpora činnosti - Domácí hospic Ledax

"Když můžete pomoct dnes, neodkládejte to na zítřek".....to je motto, které zaštiťuje naši sbírkovou kampaň k získání potřebných finančních prostředků pro provoz Domácího hospice Ledax a zároveň i práci našeho multidisciplinárního hospicového týmu jako takového. Každodenní praxe nám totiž přináší setkání s lidmi a jejich rodinnými příslušníky, kteří potřebují pomoc aktuální a akutní, často možnou jen v rozsahu dní, maximálně týdnů. Naše práce tak často nesnese odkladu a rozmýšlení. Děkujeme, že pomáháte! 🙏💚

vybíráme od 27.2.2020
105 952 Kč

přispělo

50 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Každých 2800 darovaných korun přeměníme na jeden den odborné péče o nevyléčitelně nemocné klienty v domácím prostředí. Doprovázíme umírající a jejich rodiny v posledních dnech života, umožňujeme je strávit důstojně a DOMA, v kruhu blízkých.
 


Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Držím palce, hodně sil v tak záslužné práci

Tomáš Laz
6 300 Kč

Děkujeme za vše. Rodina p. Štíchové

Monika Čečková
2 000 Kč

Neumim slovy vyjadrit, jak moc jsem pracovnikum tohoto domaciho hospice vdecna za to, jak laskyplne a s uctou pecovali o mou maminku. Pomohli nam ji provazet jejimi poslednimi dny na tomto svete a dovest ji ke klidnemu a bezbolestnemu konci zivota. Dekuji.

Ivana Maxová
200 Kč