Nadační fond Radia Proglas


Osvěta a poskytování informací Životní prostředí

Vytvořme audioknihu z encykliky Laudato si’

Četli jste encykliku Laudato si’? A chtěli byste ji také slyšet? Tento důležitý text papeže Františka se do hloubky zabývá problémy našeho společného domova, planety Země, a pomáhá pochopit kořeny ekologické krize. Na Proglasu si myslíme, že by se encyklika měla dostat k co nejvíce očím, ale také uším. Rozhodli jsme se proto Laudato si’ nastudovat a zprostředkovat každému zdarma k poslechu. Pomozte nám prosím pokrýt výrobní náklady této audioknihy.

vybíráme od 17.3.2020
24 300 Kč
vybráno 61 % z 40 000 Kč

zbývá

21 dní

přispělo

48 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Encyklika Svatého otce Františka mluví ke všem tvůrcům společného domova
na Zemi, ke všem, kdo chtějí zachovat a obnovit krásu Země.

Buď pochválen, můj Pane,“ zpíval svatý František z Assisi. V tomto krásném chvalozpěvu nám připomínal, že náš společný dům je jako sestra, s níž sdílíme život,
a jako milá matka, která nás přijímá do své náruče: „Ať tě chválí, můj Pane, naše sestra matka země, která nás živí a slouží nám, a rodí rozličné plody s pestrými květy a trávu.

Radio Proglas, které přináší dobrá poselství do vašich domovů, má v úmyslu zprostředkovat encykliku papeže Františka všem, kdo raději poslouchají než čtou.
Ať už pro nedostatek času nebo z jiných důvodů. 

Pokud se realizace s vaší pomocí podaří, hotovou audioknihu najdete na portálu Slyš.to, který se zaměřuje zejména na tituly rozvíjející spiritualitu.

Můžete nám darovat více, než potřebujeme na tvorbu audioknihy Laudato si’? Zbývající prostředky bychom rádi využili k nastudování dalších textů papeže Františka (exhortace Evangelii gaudium, exhortace Christus vivit atd.).

Předem děkujeme za vaši podporu!


Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (4)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Kéž by se Laudato Si, díky audio podobě, dostalo k širšímu publiku a taktéž celá myšlenka ekologické konverze www.ekologickakonverze.cz. Ať se daří!

Michaela Gongolová

Je to ode mě dárek ke Dni Země mému biřmovacímu patronovi sv. Františkovi z Asisi i papeži Františkovi.

Michal Muzička

Moc důležitý text!

Jiří Šenkýř
3 000 Kč