NADAČNÍ FOND ARHUACOS


Rozvojová spolupráce Životní prostředí

Podopra pro kolumbijské indiány Arhuacos

Arhuakové žijí v severní Kolumbii, v pohoří Sierra Nevada de Santa Marta. Patři k původní civilizaci indiánů Tayrona. Žijí v souladu s přírodou, z půdy získávají svou obživu a je pro ně posvátná. Jejich posláním je udržovat na Zemi harmonii a rovnováhu. Příjezdem Španělů byli nuceni opustit své domovy a úrodnou půdu a přesídlit výše do hor. Nadaci ARHUACOS se s pomocí mnoha podporovatelů podařilo zakoupit a předat komunitě Arhuacos 20 hektarů úrodné půdy s desítkami vzrostlých stromů, plodícími kakaovníky, avokády, kávovníky a mnoha dalšími plodinami. Součástí je také zázemí v podobě domku s kuchyní a několika místnostmi a vodou přivedenou z vyšších částí Sierry Nevady. (Více o projektu zde https://www.darujme.cz/projekt/1201884#aktuality a zde http://arhuacos.cz/pudaproindiany/). Po setkání s nejvyššími představiteli kmene Arhuaků jsme se rozhodli založit novou výzvu na podporu dalších projektů. Vybrané prostředky použijeme přímo na podporu indiánů Arhuacos. Všechny dárce budeme opět informovat jak přesně byly tyto prostředky použity.

vybíráme od 3.2.2020
109 804 Kč

přispělo

107 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Arhuakové žijí v severní Kolumbii, v pohoří Sierra Nevada de Santa Marta. Patři k původní civilizaci indiánů Tayrona. Žijí v souladu s přírodou, z půdy získávají svou obživu a je pro ně posvátná. Jejich posláním je udržovat na Zemi harmonii a rovnováhu. Příjezdem Španělů byli nuceni opustit své domovy a úrodnou půdu a přesídlit výše do hor.
Nadaci ARHUACOS   se s pomocí mnoha podporovatelů podařilo zakoupit a předat komunitě Arhuacos 20 hektarů úrodné půdy s desítkami vzrostlých stromů, plodícími kakaovníky, avokády, kávovníky a mnoha dalšími plodinami. Součástí je také zázemí v podobě domku s kuchyní a několika místnostmi a vodou přivedenou z vyšších částí Sierry Nevady. ( Více o úspěšném projektu přímo na darujme nebo také na http://arhuacos.cz/pudaproindiany/).
Po setkání s nejvyššími představiteli kmene Arhuaků jsme se rozhodli založit novou výzvu na podporu dalších projektů. Vybrané prostředky použijeme přímo na podporu indiánů Arhuacos. Všechny dárce budeme opět informovat jak přesně byly tyto prostředky použity.

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

☺️

Dárce
1 000 Kč

Buďte všichni šťastni❤

Nathan Vysoký
1 000 Kč

Buďte šťastni.

Miroslava Houštova

Děkuji za možnost přispět na tomto projektu 💚

Zdeněk Slouka

Milujte a Zveľaďujte naďalej Svoju Zem. Ďakujem

Emanuel & Katarína Ameeta Holub

díky

jan horacek
300 Kč

Děkuju

Jana Žižková
1 000 Kč

s láskou

Lenka Baránková
300 Kč

Best of luck

Petra Vrbová
300 Kč

:)

Radek Altmann
500 Kč