Psí život, z.s.


Zvířata

Pomoc pro Moju

Moja je tříměsíční fenka od lidí bez domova, která potřebuje naší pomoc. Se zlomenou pánví i stehenní kostí nemohla zůstat na ulici a nyní se u nás léčí.

Pomozte Mojince!

Věříme, že společnými silami zvládneme Mojince zajistit radostný, bezbolestný a plnohodnotný život, který má celý teprve před sebou.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Fence Moje jsou teprve tři měsíce a už zažila spoustu bolesti. Moja je od lidí bez domova, podle kterých jí  měla  na nohu spadnout dlažební kostka. Okamžitě jsme jí tedy odvezli na veterinární kliniku k ortopedickému specialistovi, protože špatně chodí a téměř nepoužívá pravou zadní nohu.

Ortoped na veterině zjistil dvě zlomeniny - pánve a stehenní kosti.  Šlo o zlomeniny již staršího data, zhruba tak 14 dní. Zlomenina ve stehenní kosti je již částečně zhojená a není třeba ji operovat. Zlomenina je bohužel ale v růstové zóně, takže je otázka, jestli kost dál poroste... Zlomenina v pánvi je v tuto chvíli jen velmi těžko operovatelná, protože Moja je malinká, váží 2,5 kg a kůstky jsou taky příliš malé. Budeme vše tedy prozatím řešit klidovým režimem. Pánev je na pravé straně trochu posunutá a tím pádem se i zmenšil pánevní otvor, což může do budoucna znamenat obtíže s vylučováním stolice. Pokud by se obtíže projevily, k operaci by se přistoupilo, až Moja více vyroste.

Navíc dostala Moja i antibiotika, měla oteklé mízní uzliny v tříslech, zřejmě jako důsledek zranění, a také pipetu Strongholdu proti kožním parazitům. Takže uvidíme, jak se to všechno bude vyvíjet. Jedno je jisté - nyní je Moja v dočasce a v naší péči a k lidem bez domova se již vracet nebude, jsme s nimi takto dohodnuti. Život na ulici pro zvíře s takovým velkým zraněním by byl opravdu velmi bolestný... Do budoucna jí pak budeme hledat novou rodinu.

Mockrát děkujeme za Vaši podporu a pomoc. Věříme, že společnými silami zvládneme Mojince zajistit radostný a plnohodnotný život, který má celý teprve před sebou. 

Moc za Moju děkujeme!
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

ať se štěňátku daří a brzy se uzdraví přeje Jana

Jana Klesniaková
1 500 Kč

Ať se Mojince daří, krásná...

Jan Kuchař
500 Kč

Mojince přeji rychle uzdravení a páníčky,kteří ji budou zbožňovat!!!!!!

Petra Boubínová
1 500 Kč

Přeji té krásné fenečce hodně zdraví a v budoucnosti hodné trvalé majitele.

Dárce

Ať se hafince vede dobře a je brzy fit :) Krásné Vánoce všem z Psího života :)

Helča Rampáčková
100 Kč

Aspoň malá pomoc.

Michal Čapek
200 Kč

Dekuji,ze jim pomáháte , moc🐰🐶😢

Zuzana Reznickova
500 Kč

Mojince přeji ať je zdravý a štastný pejsek ...Jana S.

Jana Stehlíková
100 Kč

Hodně zdraví a radosti, Mojinko.

Jana Forró
500 Kč

❤️

Tereza Choulíková
100 Kč