Cesta domů, z.ú.


Hospicová a paliativní péče Zdraví

Evakuační podložky

V lednu 2020 spouštíme pilotní provoz nové služby Cesty domů. Pobytovou službu odlehčovacích služeb potřebujeme vybavit a uvítáme Vaše příspěvky na evakuační podložky, které budou k dispozici v lůžkové části.

Evakuační podložky - 4 ks (1 ks stojí 2 247 Kč)

9 096 Kč
vybráno 101 % z 8 988 Kč

přispělo

5 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Letos jsme se přestěhovali do nových prostor v Michli, kde se v současné době zaměřujeme na vybavení lůžkové části. Pobytovou službu odlehčovacích služeb využijí lidé v pokročilých a konečných stadiích nevyléčitelné nemoci, jejichž rodiny tak získají prostor pro odpočinek a vystřídání v náročné péči. Služba je určena klientům z celé České republiky a zkušenosti z pilotního provozu budeme předávat dalším organizacím, aby podobná lůžka s takto specifickou nabídkou mohla vznikat i jinde v ČR.
Budeme rádi za příspěvek na 4 kusy evakuačních  podložek do lůžkové části našeho zařízení. Evakuační podložka se umisťuje na lůžko pod matraci, ke které je fixována pomocí popruhů. Stává se tak trvalou součástí lůžka. V případě nouze se evakuovaná osoba fixuje pomocí popruhů k matraci a společně s ní je transportována mimo místo ohrožení.
(Jeden kus stojí 2 247 a my máme 4 lůžka - celková suma vychází na 8 988 Kč.)

Děkujeme!

Cesta domů poskytuje odbornou péči umírajícím dospělým i dětem a jejich blízkým, kteří o ně pečují. Zároveň se snaží přispívat ke společenským a legislativním změnám, které umožní zlepšení péče o umírající lidi v naší zemi.  
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu