Cesta domů, z.ú.


Hospicová a paliativní péče Zdraví

Polohovací křeslo

V lednu 2020 spouštíme pilotní provoz nové služby Cesty domů. Pobytovou službu odlehčovacích služeb potřebujeme vybavit a uvítáme Vaše příspěvky konkrétně na polohovací křeslo.

Polohovací křeslo

22 660 Kč
vybráno 100 % z 22 660 Kč

přispělo

14 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Letos jsme se přestěhovali do nových prostor v Michli, kde se v současné době zaměřujeme na vybavení lůžkové části. Pobytovou službu odlehčovacích služeb využijí lidé v pokročilých a konečných stadiích nevyléčitelné nemoci, jejichž rodiny tak získají prostor pro odpočinek a vystřídání v náročné péči. Služba bude určena klientům z celé České republiky a zkušenosti z pilotního provozu budeme předávat dalším organizacím, aby podobná lůžka s takto specifickou nabídkou mohla vznikat i jinde v ČR. 
V lůžkové části potřebujeme také specifické pomůcky. Budeme rádi za příspěvek na polohovací křeslo, které zajistí pohodlí při přesunu pacientů.

Děkujeme!

Cesta domů poskytuje odbornou péči umírajícím dospělým i dětem a jejich blízkým, kteří o ně pečují. Zároveň se snaží přispívat ke společenským a legislativním změnám, které umožní zlepšení péče o umírající lidi v naší zemi.      
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děkuji za Vaši práci.

Dagmar Bálková
300 Kč

i z malých kapek je moře

Marta Slavatová
600 Kč