Loono, z.s.


Vzdělávání a výzkum Zdraví

Přispěj na workshop ve škole

Prevence je základ! A to v každém věku. V Loono věříme, že může bavit i studenty. Pomoz nám uspořádat vzdělávací workshop i ve tvé škole.

vybíráme od 7.11.2019
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Pomoz nám šířit naši misi

1999 kč je částka, která nám umožní uspořádat vzdělávací workshop ve škole. Studenti se naučí, jak si správně a pravidelně vyšetřovat prsa a varlat (#prsakoule), jak předcházet infarktu a mrtvici (#zijessrdcem), jak na prevenci sexuálně přenosných onemocnění (#doledobry) nebo jak se správně starat o své duševní zdraví (#dobrenitro) Nestrašíme statistikami, naopak zábavným a interaktivním způsobem ukazujeme, jak se o své tělo správně starat.

Kdo za Loono stojí?

V Loono ukazujeme, jak je prevence důležitá. Jsme tým mladých lékařů, studentů medicíny a budoucích zdravotnických profesionálů. Společně pořádáme workshopy ve školách, firmách i na festivalech, kde vzděláváme v oblasti prevence onkologických, kardiovaskulárních onemocnění a reprodukčního zdraví. Záštitu nad námi převzala 1. lékařská fakulta UK. Našimi odbornými garanty jsou lékaři z oborů gynekologie, urologie, kardiologie i praktického lékařství

Skrze kampaně “Sahám si na ně každý měsíc - #prsakoule”,  “Žiješ srdcem” a “Dole dobrý” a “Dobré nitro”  jsme v oblasti prevence vyškolili více než 100 000 lidí, z čehož si 54 z nich objevilo závažné onemocnění v časném stadiu.

Sleduj nás

Chceš už teď vědět víc o tom, jak se o svoje #prsakoule, srdce a reprodukční orgány správně starat? Doraz na některý z našich workshopů. Kdy a kde se konají se dozvíš na našem facebooku. Sledovat nás můžeš i linkedinu či instagramu, kde pod #zijessrdcem, #prsakoule,  #doledobry a #dobrenitro uvidíš, kdo už naše kampaně podpořil. Víš o nějaké ze škol, festivalů či firem, kde bychom mohli školit, ozvi se naší Lee na workshopy@loono.cz.

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu