Loono, z.s.


Vzdělávání a výzkum Zdraví

Přispěj na workshop ve škole

Prevence je základ! A to v každém věku. V Loono věříme, že může bavit i studenty. Pomoz nám uspořádat vzdělávací workshop i ve tvé škole.

vybíráme od 7.11.2019
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Pomoz nám šířit naši misi

1999 kč je částka, která nám umožní uspořádat vzdělávací workshop ve škole. Studenti se naučí, jak si správně a pravidelně vyšetřovat prsa a varlat (#prsakoule), jak předcházet infarktu a mrtvici (#zijessrdcem) nebo jak na prevenci sexuálně přenosných onemocnění (#doledobry). Nestrašíme statistikami, naopak zábavným a interaktivním způsobem ukazujeme, jak se o své tělo správně starat.

Kdo za Loono stojí?

V Loono ukazujeme, jak je prevence důležitá. Jsme tým mladých lékařů, studentů medicíny a budoucích zdravotnických profesionálů. Společně pořádáme workshopy ve školách, firmách i na festivalech, kde vzděláváme v oblasti prevence onkologických, kardiovaskulárních onemocnění a reprodukčního zdraví. Záštitu nad námi převzala 1. lékařská fakulta UK. Našimi odbornými garanty jsou lékaři z oborů gynekologie, urologie, kardiologie i praktického lékařství

Skrze kampaně “Sahám si na ně každý měsíc - #prsakoule”,  “Žiješ srdcem” a “Dole dobrý” jsme v oblasti prevence vyškolili více než 55 000 lidí, z čehož si 47 z nich objevilo závažné onemocnění v časném stadiu.

Sleduj nás

Chceš už teď vědět víc o tom, jak se o svoje #prsakoule, srdce a reprodukční orgány správně starat? Doraz na některý z našich workshopů. Kdy a kde se konají se dozvíš na našem facebooku. Sledovat nás můžeš i linkedinu či instagramu, kde pod #zijessrdcem, #prsakoule a #doledobry uvidíš, kdo už naše kampaně podpořil. Víš o nějaké ze škol, festivalů či firem, kde bychom mohli školit, ozvi se naší Lee na workshopy@loono.cz.

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu