Colliery SRDCEM z.s.


Lidé s postižením Děti, mládež, rodina

500Reps děti 2019

Letos již šestý ročník vánoční charitativní akce 500Reps děti organizované Colliery SRDCEM! Ten letošní chceme věnovat handicapovaným dětem napříč Českou a Slovenskou republikou! Hlavním cílem je zaškolení trenérů akreditovaným kurzem MŠMT- Fitness pro handicapované. Tím umožnit dětem v celé České a Slovenské republice, začlenit se do tréninkového procesu v gymech a fitness zařízeních v jejich blízkém okolí, napříč svému mentálnímu a fyzickému handicapu! Děkujeme, že se i tento rok zapojíte! #MaToSmysl

vybíráme od 11.11.2019

500Reps děti 2019

Umožněme dalším hadicapovaným napříč Českou a Slovenskou republikou cvičit v jejich blízkém okolí. Vyškolíme trenéry i ve Vašem městě a zaškolíme do programu "Fitness pro handicapované".
12 600 Kč
vybráno 5 % z 250 000 Kč

zbývá

58 dní

přispělo

6 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Projekt fitness pro handicapované se naplno rozjel v Colliery CrossFit Ostrava v roce 2017 - při jeho vzniku byl inspirací jeden handicapovaný člen Pavel Husar.

Na konci roku 2018 jsme fotili kalendář pro podporu spolku a k výročí 1roku Našeho neziskového spolku a to.... "Nás bylo 5".


Na konci tohoto roku se počet handicapovaných blíží k číslu 30 a z toho u nás cvičí 9 hadicapovaných dětí - mj. ze spolku PINOKIO a JONÁŠ.

Lukáš, Dan, Bára, Johan, Vláďa a Kuba = 6 trenérů, kteří jsou držiteli licence CrossFit ADAPTIVE - jsou základem funkčního modelu tréninku handicapovaných v Colliery SRDCEM.

Tito trenéři z Ostravy kouzlí usměvy na tvářích Našich členů zapojených do programu Fitness pro handicapované... A právě tyto úsměvy, jejich progress jak fyzický tak psychický Nás utvrzuje v tom, že jdeme správnou cestou!

Proto jsme se rozhodli, letošní ročník věnovat právě handicapovaným a s Vaší pomocí rozšířit program "Fitness pro handicapované" - napříč Českou a Slovenskou republikou.


Díky vybrané částce letošního ročníku 500RepsDěti - vyškolíme trenéry akreditovaným kurzem MŠMT, předáme zkušenosti z funkčního modelu tréninku a jeho financování u Nás v Colliery SRDCEM a umožníme tak dalším handicapovaným dětem (a nejen jim) cvičit a zalepšit si tak kvalitu života.

Finále* AKCE 500 Reps Děti se uskuteční: 28. prosince 2019 od 08:00 v gymu Colliery CrossFit Ostrava, Mírová 19, Ostrava - Vítkovice - Přijďte si odjet workout (máme připraveny i úroveň pro uplné amatéry), podívat se na to jak cvičí ostatní a povzbudit je... V 18:00 startují se svým WORKOUTEM naši handicapovaní členové  a zakončí tak celý charitativní den. Jste srdečně zváni.


Součástí programu bude doprovodný program: Hogo Fogo Food truck, ochutnávky, Colliery instagramová tiskárna fotek (odneste si z akce fotku od SRDCE) a další - novinky k AKCI sledujte na: Události 500Reps Děti na FACEBOOKU


Dejme do toho SRDCE a zapojme se i letos, minimálně v tak velkém počtu jako roky minulé! #MaToSmysl

Děkujeme za podporu projektu partnerům letošního ročníku:


Chceš se stát i ty partnerem letošního ročníku? Napiš nám na mail: info@collierysrdcem.cz

* Sbírka na portálu Darujme.CZ a online část akce 500Reps Děti - jako už tradičně - pokračuje až do konce ledna!
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvuPoložili jsme otázku našim trenérům v Colliery SRDCEM co pro ně znamená dělat trenéra se zaměření Fitness pro handicapované, který se v rámci letošního šestého ročníku 500Reps děti - budeme snažit rozšířit napříč ČR a SR.


Děkujeme partnerům projektu:
https://www.uax.cz , https://www.nadacevodafone.cz , https://www.chytramyslenka.cz

Založení projektu

Držím palce a přeji mnoho sil.
Radomir Chwalek
Fandím vám všem ♥️
Sylva Chmelařová
500 Kč