Loono, z.s.


Vzdělávání a výzkum Zdraví

Přispěj nám na 100 ks edukačních brožur

Návod, jak si vyšetřit #prsakoule nebo jak na zdravé srdce do kapsy? Ano! Z našeho školení si ho odnese každý návštěvník. Může se kdykoliv podívat, jak samovyšetřovat prsa a varlata, jak předcházet infarktu a mrtvici, jak na prevenci sexuálně přenosných onemocnění či neplodnosti a jak se starat o své duševní zdraví.

vybíráme od 7.11.2019
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Pomoz nám šířit naši misi

Za příspěvek 500 Kč vyrobíme 100 kusů edukačních brožur, které rozdáváme během školení. Každý si tak domů odnese svůj vlastní návod, jak si správně a pravidelně vyšetřovat prsa a varlat (#prsakoule), jak předcházet infarktu a mrtvici (#zijessrdcem) nebo jak na prevenci sexuálně přenosných onemocnění či neplodnosti (#doledobry).


Kdo za Loono stojí?

V Loono ukazujeme, jak je prevence důležitá. Jsme tým mladých lékařů, studentů medicíny. Společně pořádáme workshopy ve školách, firmách i na festivalech, kde vzděláváme v oblasti prevence onkologických a kardiovaskulárních onemocnění. Záštitu nad námi převzala 1. lékařská fakulta UK. Našimi odbornými garanty jsou lékaři z oborů gynekologie, urologie, kardiologie i praktického lékařství

Skrze kampaně “Sahám si na ně každý měsíc - #prsakoule”,  “Žiješ srdcem” a “Dole dobrý” a nové kampani zaměřené na duševní zdraví  “Dobré nitro” jsme v oblasti prevence vyškolili více než 100 000 lidí, z čehož si 54 z nich objevilo závažné onemocnění v časném stadiu. 

Sleduj nás

Chceš už teď vědět víc o tom, jak se o svoje #prsakoule, srdce a reprodukční orgány správně starat? Doraz na některý z našich workshopů. Kdy a kde se konají se dozvíš na našem facebooku. Sledovat nás můžeš i linkedinu či instagramu, kde pod #zijessrdcem, #prsakoule, #doledobry a #dobrenitro uvidíš, kdo už naše kampaně podpořil. Víš o nějaké ze škol, festivalů či firem, kde bychom mohli školit, ozvě se naší Lee na workshopy@loono.cz.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Moc Vám fandím a díky za to, co děláte! :-)

Lucie Matejicna
1 000 Kč