Loono, z.s.


Vzdělávání a výzkum Zdraví

Vyškolení 1 člověka v prevenci

Za 5 let jsme už více než 80 000 lidí naučili, jak se správně starat o #prsakoule, srdce a reprodukční orgány. 47 z nich si díky tomu našlo rakovinu nebo jiné závažné onemocnění včas... Pomoz nám zachránit další životy!

vybíráme od 7.11.2019
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Pomoz nám šířit naši misi

Díky tvému příspěvku 200 Kč vyškolíme jednoho člověka v oblasti prevence onkologických, kardiovaskulárních onemocnění nebo reprodukčního zdraví. Během školení se naučí, jak si správně a pravidelně vyšetřovat prsa a varlata (#prsakoule), jak předcházet infarktu a mrtvici (#zijessrdcem) nebo jak na prevenci sexuálně přenosných onemocnění či neplodnosti (#doledobry). A to mu může zachránit život.


Kdo za Loono stojí?

V Loono ukazujeme, jak je prevence důležitá. Jsme tým mladých lékařů, studentů medicíny a budoucích zdravotnických profesionálů. Společně pořádáme workshopy ve školách, firmách i na festivalech, kde vzděláváme v oblasti prevence onkologických, kardiovaskulárních onemocnění a reprodukčního zdraví. Záštitu nad námi převzala 1. lékařská fakulta UK. Našimi odbornými garanty jsou lékaři z oborů gynekologie, urologie, kardiologie i praktického lékařství

Skrze kampaně “Sahám si na ně každý měsíc - #prsakoule”,  “Žiješ srdcem” a “Dole dobrý” jsme v oblasti prevence vyškolili více než 80 000 lidí, z čehož si 47 z nich objevilo závažné onemocnění v časném stadiu. 


Sleduj nás

Chceš už teď vědět víc o tom, jak se o svoje #prsakoule, srdce a reprodukční orgány správně starat? Doraz na některý z našich workshopů. Kdy a kde se konají se dozvíš na našem facebooku. Sledovat nás můžeš i linkedinu či instagramu, kde pod #zijessrdcem, #prsakoule a #doledobry uvidíš, kdo už naše kampaně podpořil. Víš o nějaké ze škol, festivalů či firem, kde bychom mohli školit, ozvi se naší Lee na workshopy@loono.cz.

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Držím Vám všem moc palce, dlouhodobě sleduji aktivity Vaší organizace a je mi jasné, že díky současnému nouzovému stavu je získávání prostředků skrz eventy a akce problematické. Byla bych moc ráda, kdyby tento můj symbolický příspěvek pomohl rozvoji Vaší organizace.

Lucie Štichová
200 Kč