Ultreia z.s.


Kultura, umění a historie Regionální a komunitní rozvoj

Aby se v ČR lépe putovalo

Máme sen...Pomůžete nám ho naplnit?

vybíráme od 25.10.2019

Aby se v ČR lépe putovalo

Máme sen.... poutnické trasy se zázemím pro poutníky, ubytovnami, odpočinkovými místy, ale taky knižními či elektronickými průvodci. Pomůžete nám ho naplnit?
15 300 Kč

přispělo

16 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Máme sen.... poutnické trasy se zázemím pro poutníky, ubytovnami, odpočinkovými místy, ale taky  knižními  či elektronickými průvodci. Máme sen o lidech, kteří skrze putování krajinou poznávají lépe sami sebe. Máme sen i o těch, kteří už nikdy nenechají nepořádek v lese, protože ví, jaké to je jít mezi odpadky. Máme sen o blízkých lidských setkáních, která se zapisují do srdce. 

Skrze naši činnost tento sen krok za krokem postupně naplňujeme. S mnoha aktivitami si poradíme na dobrovolnické bázi, pro mnoho dalších potřebujeme finance, které umožní aktivity realizovat. 

Děkujeme za každý příspěvek a přejeme šťastnou cestu.

Tým Ultreia z.s.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Putování pěšky a o samotě mi moc dalo. Učila jsem se důvěře i sebezapření se. Vděčnosti a trpělivosti. Svatojakubská cesta mému putování dala duchovní rozměr. Nebyla to jen lecjaká cesta, ale i cesta ke mně samotné. Tolik se toho dá prožít na "obyčejném" putování českou krajinou a vlastními kořeny, které mne pojí s mateřskou zemí. Děkuji :)

Zuzana Zlámalová
100 Kč