Děti patří domů, z. s.


Děti, mládež, rodina Sociálně znevýhodněné skupiny

Za dětmi i tam, kde lišky dávají dobrou noc

... a veřejnou dopravou se nedostaneš

vybíráme od 24.10.2019

Za dětmi i tam, kde lišky dávají dobrou noc

Naše organizace při pomoci pěstounským rodinám, při péči o sociálně osiřelé děti, nutně potřebuje nový služební automobil. Stávající Hyundai Getz z roku 2005 pomalu dosluhuje. Nový automobil by byl využit 7 klíčovými pracovníky, kteří provází 58 rodin a ročně najedou přes 16000 km.
2 700 Kč

přispělo

5 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Naše organizace při pomoci pěstounským rodinám, při péči o sociálně osiřelé děti, nutně potřebuje nový služební automobil.

Mnoho těchto dětí má nejrůznější zdravotní limity a handicapy, jiné bojují se svými strachy a následky špatného zacházení v raném dětství.  Pěstouni z tohoto důvodu potřebují podporu klíčových pracovníků, kteří je navštěvují a pomáhají jim řešit běžné i nenadálé situace. 

Místa, kde rodiny bydlí jsou veřejnou dopravou těžko dostupné a bez služebního vozidla by naše služba nemohla být naplňována. Stávající Hyundai Getz z roku 2005 pomalu dosluhuje. 

Nový automobil by byl využit 7 klíčovými pracovníky, kteří provází  58 rodin a ročně najedou přes 16000 km.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Na slavnostním ceremoniálu Nadace rozvoje občanské společnosti se poprvé udělovala cena Zlatý banán. První místo získal příběh našeho klíčového pracovníka Lukáše Daniše https://www.avpo.cz/pribeh-detipatridomu/.
Společnosti  SIROWA Czech s.r.o. nám věnovala za toto ocenění 30.000 Kč a my tyto prostředky přidáváme na projekt "Za dětmi i tam, kde lišky dávají dobrou noc ... a veřejnou dopravou se nedostaneš". Mockrát děkujeme!
Společnost SportMentor z přednášky pana  PhDr. Mariana Jelínka, PhD na téma "Jak motivovat děti v době blahobytu" uskutečněné dne 23.10.2019 ve Svitavách,  podpořila naší organizaci na nákup nového vozidla částkou 20.000 Kč.  Mockrát děkujeme!

Založení projektu