Sociální klinika z.ú.


Sociálně znevýhodněné skupiny Zdraví

Pomozte vystrčit hlavu nad hladinu

Darujte psychoterapii těm, kteří by jinak na své problémy zůstali sami.

vybíráme od 8.10.2019
118 653 Kč

přispělo

72 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Sociální klinika je unikátní projekt, který reaguje na nedostupnost psychoterapie v Česku a zpřístupňuje ji těm, kteří by na ni jinak nedosáhli.

Kvůli nedostupnosti služeb se lidé místo prevence často dostanou do akutní krize, která je větší zátěží pro ně samotné, ale rovněž pro systém (ztráta zaměstnání, zatížení zdravotního i sociálního systému apod.). Šance promluvit si s odborníkem v takovou chvíli přitom bývá klíčová.

Sociální klinika není zdravotní zařízení ani registrovaná sociální služba, a nepobírá tak žádné státní příspěvky. Příspěvky klientů za terapii tvoří pouze 10 % rozpočtu. Provoz Sociální kliniky je proto závislý na darech od individuálních a firemních dárců a příspěvcích nadačních fondů a nadací.

Přidejte se k naší komunitě a profesionálním terapeutům, kteří poskytují službu dobrovolně v souladu s mottem Sociální kliniky - služba ze srdce, protože to máme všichni. Pomozte někomu vystrčit hlavu nad hladinu.

V roce 2019 Sociální klinika pomohla bezmála 400 zájemcům o péči. Pomozte nám podpořit v přístím roce další stovky lidí.
 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Skvělý nápad. Přeji hodně štěstí a sil. Moc držím palce.

Marie Horáková
200 Kč

Moc si vážím práce, kterou děláte. Dostupnost kvalitni terapeuticke pomoci je dulezita. Fandím vam.

Marta Konvickova
1 500 Kč

Ze ❤️ za tým ambulance klinické psychologie Therapy Kyjov s.r.o.

Dárce
1 000 Kč

Preji vam vsechno dobre a rada jsem vas podporila

Petra Preunkert

Sociální klinika mi účinně pomohla. Rovněž tak přítelkyni, které jsem Sociální kliniku doporučila. Chci tuto smysluplnou činnost SK podpořit. Díky, s přáním všeho dobrého.

Zuzana Marešová

Díky za vaši práci. Hodně štěstí v roce 2020!

Petr Toman

Kdyz obdarovavame druhe,obdarovavame tim i sami sebe. U smysluplnych darku to plati dvojnasobne. Osobne velmi fandim projektum tohoto typu a obdivuju vsechny terapeuty, kteri zvladaji s nadeji, odhodlanim provazet lidi v tisni a pomahaji jim najit cestu k lepsimu zivotu. :)

Barbora Štindlová