Nadační Fond Whisper


Zdraví Humanitární pomoc

Bezstarostné Vánoce v nemocnici Whisper

Vánoce jsou pro mnohé z nás svátky klidu, odpočinu a míru. To bohužel neplatí plošně po celém světě. Ve Whisperu v prosinci jako v každém jiném měsíci bojujeme s rozpočtem, abychom pokryly všechny výdaje, které nemocnice má. Pojďme to alespoň jeden měsíc v roce změnit.

vybíráme od 7.10.2019
13 470 Kč

přispělo

46 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Vánoce jsou pro mnohé z nás svátky klidu, odpočinu a míru. To bohužel neplatí plošně po celém světě. Ve Whisperu v prosinci jako v každém jiném měsíci bojujeme s rozpočtem, abychom pokryly všechny výdaje, které nemocnice má. Pojďme to alespoň jeden měsíc v roce změnit.

Každému kdo přispěje navíc přijde krásná kartička, která se hodí například jako dárek pod stromeček pro vaše blízké.Vybírat můžete ze tří variant:
💲60korun 👉 zaplatí 🦟 malarickou síť na ochranu před komáry na postýlku v nemocnici.
💲100korun 👉 zaplatí 🍼 speciální výživu pro pacienta s podvýživou na týden nutriční rehabilitace v nemocnici.
💲620korun👉 zaplatí ❤️ kompletní léčbu jednoho pacienta = Záchrana dětského života.V rámci mezinárodního dne dárcovství - GIVINGTUESDAY chceme pro nemocnici Whisper vybrat finanční prostředky, aby se v nemocnici alespoň o Vánocích nemuseli starat o rozpočet a mohli si dovolit všechny potřebné léky a vybavení.Whisper Magical Children Hospital je dětská nemocnice v Ugandě, kterou založila češka - Veronika Cejpková. V této nádherné nemocnici dělají neskutečnou práci - za minimální poplatek (asi 30 kč) poskytují komplexní lékařskou péči každému pacientovi- hospitalizují ho na tak dlouho, jak je potřeba, darují mu veškeré léky, hradí veškerá potřebná vyšetření, poskytují stravu jak dětským pacientům, tak jejich rodičům. Rodiče během času stráveného v nemocnici učí tomu, jak příště nemocem předcházet.Čím je nemocnice Whisper .speciální? Léčí úsměvem a barvami!
Cílem je, aby se děti alespoň na chvíli, jako v pohádce a zapomněli na strasti každodenního života v Ugandě, proto každý zaměstnanec nemocnice nosí barevné kloboučky, zvířecí ouška nebo kytičkové čelenky  - děti se lékařů potom tolik nebojí.
Celá nemocnice je krásně barevná a vyzdobená nejrůznějšími pohátkovými motivy a na dvoře jsou prolézačky a klouzačky, kde si můžou hrát děti, které už se cítí lépe.
Panuje tam úžasná atmosféra, všichni se usmívají a vše září barvami.
Whisper pomáhá v Ugandě už 8 let, pomozme jim teď my!Pokud Vás zajímá jak to v nemocnici chodí a jak s vašimi penězi bude naloženo, více informací najdete na:
FACEBOOKU: https://www.facebook.com/WhisperCZ/
INSTAGRAMU: https://www.instagram.com/whisper_cz/
WEBU: http://whisperorphans.org/CZ
YOUTUBE: https://www.youtube.com/watch?v=LXcedpcHbXI

MOCKRÁT DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ NEMOCNICI PODPOŘÍ, KAŽDÁ KORUNA SE POČÍTÁ!

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Jak letos trochu ozvláštnit Vánoce? 🌲


Darujte #DarekKteryMaSmysl a ukažte své rodině ten pravý smysl Vánoc.


Vybírat můžete ze tří variant:
🦟 Malarická síť na ochranu před komáry.
🍼 Speciální výživa pro pacienta s podvýživou.
❤️ Záchrana dětského života.

Takový dárek podpoří krásnou atmosféru Vánoc a ukáže vašim dětem a vaší rodině, jak je důležité myslet na druhé, nejen o vánocích. 🎁


👉A jak je to s tím dárkem?


Po připsání daru od nás dostanete emailem dárkovou kartičku #DarekKteryMaSmysl tu můžete darovat svým nejbližším pod stromeček a společně se radovat z pomoci.
Každá kartička také obsahuje příběh z nemocnice, abyste si dokázali představit, co vaše pomoc dokáže.🎄


A užijte si krásné a smysluplné vánoce 🎁

Založení projektu

Chci Vám všem poděkovat za úžasnou práci, kterou v nemocnici odvádíte a popřát Vám i Vašim dětským pacientům Šťastné a Veselé Vánoce. 💜

PS: Opravdu mi nemusíte každý měsíc posílat mail s poděkováním. Kdybych nechtěl, nedělám to. :)
Pavel Kovář
100 Kč
Držím vám palce!
Tereza Kvapil Pokorná
Projekt co má smysl!
Karolína Sladká
100 Kč