Cesta domů, z.ú.


Hospicová a paliativní péče Zdraví

Kuchyňská linka pro Cestu domů

V lednu 2020 spouštíme pilotní provoz nové služby Cesty domů. Pobytovou službu odlehčovacích služeb potřebujeme vybavit a uvítáme Vaše příspěvky konkrétně na kuchyňskou linku.

Kuchyňská linka pro Cestu domů

27 735 Kč
vybráno 46 % z 59 780 Kč

přispělo

8 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Letos jsme se přestěhovali do nových prostor v Michli, kde se v současné době zaměřujeme na vybavení lůžkové části. Pobytovou službu odlehčovacích služeb využijí lidé v pokročilých a konečných stadiích nevyléčitelné nemoci, jejichž rodiny tak získají prostor pro odpočinek a vystřídání v náročné péči. Služba bude určena klientům z celé České republiky a zkušenosti z pilotního provozu budeme předávat dalším organizacím, aby podobná lůžka s takto specifickou nabídkou mohla vznikat i jinde v ČR.
V lůžkové části budujeme také kuchyň, kterou potřebujeme vybavit. Budeme rádi za příspěvek na kuchyňskou linku - tedy skříňky, pracovní desku, úchytky, kuchyňské osvětlení, police, montáž a dopravu.

Děkujeme!

Cesta domů poskytuje odbornou péči umírajícím dospělým i dětem a jejich blízkým, kteří o ně pečují. Zároveň se snaží přispívat ke společenským a legislativním změnám, které umožní zlepšení péče o umírající lidi v naší zemi.    
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Díky ...

Jana Ledvinová
10 000 Kč