Prázdninová škola Lipnice, z. s.


Děti, mládež, rodina Vzdělávání a výzkum

Prázdninová škola Lipnice

Našim posláním je náročnými výzvami motivovat a mobilizovat v člověku odvahu a tvořivost, které jsou nezbytné pro aktivní nabývání zkušeností. Věříme v sílu metody zážitkové pedagogiky pro osobnostní a mravní růst lidí. Proto ji rozvíjíme a šíříme do světa.

Přihoď na misku vah pár kaček

a pomoc vyvážit práci našich dobrovolníků. I díky tvé podpoře může Prázdninovka dělat to, co umí. Kurzy, které mění svět.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Tvoříme kurzy, které pomáhají lidem objevit a rozvinout vlastní potenciál. Posilujeme jejich odvahu, tvořivost a schopnost zasadit se za sebe, za druhé i za svět kolem. Máme rádi dobrodružství, překvapení a výzvy. Naše kurzy jsou zážitkem, který vyvolává pozitivní změny v jednotlivci i společnosti.


Přes 40 let vytváříme jedinečnou metodu zážitkové pedagogiky, kterou nabízíme široké veřejnosti, školám a neziskovému sektoru. Ukazujeme, že učení může být jiné a zábavné. Pracujeme ve vzácné symbióze dobrovolníků a profesionálů a jako neziskovka vracíme všechny příjmy zpátky do rozvoje naší metody. 

Protože to, co děláme, dává smysl.

Vaše příspěvky nám pomohou v podpoře našich dobrovolníků. Právě oni každý rok přichází s novými nápady, díky kterým posouvají práci se zážitkovou pedagogikou. Oni tvoří kurzy, které přináší do životů účastníků změnu. Oni jsou pokladem, který zlatem nevyvážíme, ale můžeme se o to pokoušet.

Jsme Prázdninovka. Děláme kurzy, které mění svět.

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Ať to jde i v roce 2021, COVIDu navzdory!

Jaromír Beránek
1 000 Kč

Za více ostrůvků pozitivní deviace. ;-)

Jaromír Beránek
1 000 Kč