Ústecká komunitní nadace


Děti, mládež, rodina Filantropie a dobrovolnictví

TO JE MOJE VÝZVA – Míra

Míra se rozhodl ujet 1500 kilometrů v pěti týdnech na Novém Zélandu, a to koncem tohoto roku. Přitom chce plnit menší výzvy, jako například ujet sprintem 145km na Ninety Mile Beach, nebo zdolat několik vrcholů Nového Zélandu spolu s koloběžkou. To vše za účelem pomoci dětem, které mají mentální či fyzický hendikep.

vybíráme od 13.9.2019
24 300 Kč

přispělo

24 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory


„Já si vybral, (no spíše je to naopak), mě si vybral osmiletý Adámek z Tisé, který má střední mentální retardaci a žije jen s maminkou, samoživitelkou. Doprava do speciální školy zatěžuje jejich skromný měsíční rozpočet částkou tří tisíc korun. Cílem mého snažení je pro Adámka získat finanční prostředky na dlouhodobou dopravu do školy. Snažím se o to, abych mohl podpořit více dětí v podobné situaci, jejichž rodiče právě oslovuji s nabídkou pomoci. Rozsah úspěchu můžete ovlivnit společně se mnou. Pro každé podpořené dítě, chci získat částku 100.000 Kč, a to na náklady spojené se vzděláním nebo na pomůcky které jsou nezbytné pro jejich život.“, říká Míra.

Klikněte na ikonu „DAROVAT“ a zašlete Vámi zvolenou částku. Podpoříte tak Mírovu výzvu. Klikat můžete do konce ledna 2020. To vše ve spolupráci Ústeckou komunitní nadací, které děkujeme.

Jeden z nás si vybral svojí velkou výzvu. My ostatní jsme se rozhodli, že ho v tom nenecháme plavat, pomůžeme mu, a založili jsme proto spolek. Dali jsme mu název „Trhni si“. Řekli jsme si, že pomůžeme komukoli, kdo chce překonáváním sama sebe pomoci druhým nebo přispět k tomu, aby se svět kolem nás měnil k lepšímu. Mírova novozélandská výzva je tou první. Příběhů podobných jako je ten Adámkův z Tisé a jeho mamky je celá řada. Podaří se Mírovi svou výzvu naplnit?

A jaká je Vaše výzva? Podělte se s námi o ní.

Chcete podpořit samotnou Mírovu cestu nebo vznik dokumentárního filmu z této výzvy?
Kontaktujte nás emailem nebo telefonicky: info@tojemojevyzva.cz, tel. 720 982 646.
Sledujte nás: https://www.facebook.com/tojemojevyzva; www.tojemojevyzva.cz
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Držím palce do dalších km Míro,jses borec..
Roman Krojidlo
Adámci si musí pomáhat :)
Jan Sten Adámek
1 500 Kč
Hodně štěstí
Roman Mišičko
700 Kč
Držíme palce a přejeme hodně štěstí Míro..
Marek a Martina Krojidlovi
1 000 Kč
Přejeme, ať se vše vydaří a i cesta je cíl. Věříme, že spojíš příjemné s užitečným,

Petr a Jana
Petr Pavlovič
10 000 Kč
Je super, že pomáhat se dá i z N.Z. fandím takovým lidem.
Vladislava Králová
300 Kč
Hodně štěstíčka.
Pavel Horčík