CZ / EN

Nadace Partnerství


Životní prostředí Osvěta a poskytování informací

Sázíme budoucnost

Naším úkolem je připravit Českou republiku na změny klimatu. Strom je snad nejúčinnější nástroj, jaký máme. Chceme jich během pěti let do polí, zahrad a měst dostat 10 milionů. Buďte při tom a společně vrátíme do naší krajiny život. Sázíme hlavou, srdcem, rukama!

Není dar jako dar

Díky tomu vašemu vyroste jeden strom. Strom, který pomůže zchladit přehřátá česká města a zadržet vodu v krajině. A vracet do nich život! Pro naše i budoucí generace, pro domov, který máme rádi. Děkujeme!
778 229 Kč

přispělo

423 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Sázíme budoucnost - hlavou, srdcem, rukama!

Budoucnost našich dětí, vnuků, rodných obcí, krajiny a domova máme ve svých rukou. Dobré místo pro život ale potřebuje péči a ochranu. Stromy jsou pro to jedny z nejpřirozenějších pomocníků. S vaší podporou jich chceme v naší zemi vysázet deset milionů během pěti let. A pečovat o ně tak, abychom nepřišli o jediný z nich. 

Pomozte svým příspěvkem v jakékoliv výši výsadbě stromů. Pro odolná města a zdravou krajinu.

Darujte:

  • 1 000 Kč na ovocný strom   
Plodící stromy jsou nedílnou součástí naší krajiny a historie. Dělají radost lidem i včelám. Díky vašemu daru 1 000 korun podpoříme například výsadbu jedné kvalitní hrušky, třešně nebo trnky. Odrůdy vybíráme maximálně původní a tak, aby nejlíp pasovaly k místu výsadby.

  • 3 000 Kč na listnatý strom 
Listnáče potřebuje naše vyprahlá krajina i přehřátá města. Zadržují vodu, stíní, polykají prach a hluk nebo poskytují úkryt živočichům. Díky vašemu daru 3 000 korun podpoříme například výsadbu jedné lípy, javoru nebo dubu. Stromy posíláme do míst, kde nejvíc chybí: do ulic, velkých polí, podél cest nebo do školních a komunitních zahrad.

  • částku dle vlastního uvážení
Anebo si pořiďte jeden z našich dárkových Certifikátů pro stromy. Originální design, naprosto ekologické, v několika verzích pro dospělé a jako omalovánka pro děti.

Vaše dary jsou investicí do budoucnosti.

Kam vaše pomoc směřuje? 

Strom, to nejsou jen náklady na sazenici. Vždy víte, na co vaše dary putují. Garantuje to Nadace Partnerství, koordinátor iniciativy. Již 29 let pomáháme lidem a přírodě. Pomáhejte s námi.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (3)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

I letos jsme pro vás připravili 3 zcela nové dárkové certifikáty - Lipové toulky, Lipové potěšení a omalovánku pro děti Zpívající lípa. Inspirací nám byla Zpívající lípa v Telecí, Strom roku 2021.

Nákupem kteréhokoliv certifikátu pomůžete výsadbě dalších stromů. Kdo ví, třeba vašim přispěním vyroste jednou nový Strom roku. A i kdyby ne, každý strom pro zdravou krajinu a odolná města se počítá.

Děkujeme, že nám pomáháte!Děkujeme všem, kdo zakoupili svým blízkým náš dárkový certifikát, anebo přispěli libovolnou částkou. Díky Vám jsme letos získali krásných 153 tis. Kč na další výsadby stromů v České republice. 
 
Nejvíce Vám chutnalo Sladké překvapení podle originálního receptu od Lidmanů. Oblibě se těšil i tradiční certifikát Ovocnáč a Listnáč.  
 
Ještě jednou děkujeme, že pomáháte společně s námi!

Letos jsme vaše oblíbené certifikáty převlékli do nového kabátu a připravili jsme 3 zcela nové - zážitkový Voňavý výlet, recept na Sladké překvapení a omalovánku pro děti Kouzelná jabloň.

Nákupem každého z nich pomůžete výsadbě dalších stromů. Kdo ví, třeba vašim přispěním vyroste jednou nový Strom roku. A i kdyby ne, každý strom pro zdravou krajinu a odolná města se počítá.

Děkujeme, že nám pomáháte!

Děkujeme všem dárcům a dárkyním, kteří zakoupili svým blízkým dárkový certifikát Stromek pod stromeček! Díky této podpoře jsme na iniciativu Sázíme budoucnost získali bez mála 80 tis Kč!!! Největší oblibě se těšil Ovocnáč - darovali jste ho dvacet jednakrát, následoval ho Listnáč a Výchovný řez - v obou případech byl zakoupen osm krát. Pět krát byl zakoupen rýč a dvakrát zavlažovací vak. Jedenáckrát jste využili možnost volby jiné částky, z níž děkujeme zejména panu Aleši Hamplovi, který se rozhodl darovat částku 10 tis Kč své manželce, a to na výsadbu listnáčů do krajiny i města. Upřímné díky všem!!!

Založení projektu

www.tenkteryprichazi.cz

Aleš Doleček

Nechť jsou naše města více zelená než betonová a příroda dostane zpět svou rovnováhu.

Kamila Prislingerová

Strom pro dědu Antonína Neumanna.

Markéta Merhautová
1 600 Kč

Kdo, když ne já? Kdy, když ne teď?

Ondřej Krumpolec

Ať rostou!

Dárce
25 000 Kč

Zastavme také kácení listnatych lesů. Aho!

Luděk Gryžbon
300 Kč

Lidi, sazejme! Přece nenecháme svoje děti a vnoučata upéct a uvařit se za ziva.

Vera Cerna
3 000 Kč

Stromy naše budoucnost

Milan Závodský
1 000 Kč

Děkuji Týmu sázíme budoucnost za jejich super práci.Přeji hezké Vánoce a šťastný Nový rok.
Jaroslav Niebauer

Jaroslav Niebauer
1 500 Kč

Fandím tomuto projektu!!!! Krásné svátky!!!!

Stanislava Kadlecová
500 Kč