Nadační fond Karla Lewita


Zdraví Vzdělávání a výzkum

NOVÉ VYDÁNÍ MANIPULAČNÍ LÉČBY

Nová generace fyzioterapeutů a lékařů, kteří pomáhají svým pacientům od bolestí pohybového systému, se nemá z čeho učit. Pomozte nám znovu-vydat učebnici, která je základním kamenem pro studium diagnostiky a léčby funkčních obtíží pohybového systému.

vybíráme od 5.9.2019

NOVÉ VYDÁNÍ MANIPULAČNÍ LÉČBY

124 199 Kč

přispělo

123 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Profesor Karel Lewit, neurolog, nestor české rehabilitace, napsal nesmrtelnou učebnici pro všechny fyzioterapeuty a lékaře, kteří léčí rukama - manuálně. Jeho poznatky jsou základním kamenem schopností, které denně používají zdravotníci po celém světě k léčbě bolestí pohybového systému.

V České republice je nyní jeho učebnice vyprodaná (5. vydání, Sdělovací technika) a nové generace se nemají z čeho učit. Pan profesor Lewit byl znám jako někdo, kdo se neustále vzdělával a nové poznatky zapracovával do své učebnice. Poslední aktualizovanou verzí je kniha z roku 2009 v angličtině (Manipulative Therapy, Churchill Livingstone). Ctíme přání pana profesora, aby byla přeložena a vydána tato poslední, nejvíce propracovaná verze s nejnovějšími poznatky.

Příspěvkem podpoříte překlad, na který jsme jako Nadační fond Karla Lewita museli vynaložit 300.000 Kč. Aktuálně jsme ve fázi dokončování korekcí odborného textu a v začátku jednání s vydavatelem knihy.

I přes dnešní moderní přístrojově-robotické pojetí světa, mají lidské ruce nezastupitelnou roli v léčbě bolestí pohybového systému.

Děkujeme, že nám pomáháte vzdělávat další generaci zdravotníků, kteří budou umět pomáhat od bolesti svýma rukama! 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Rád jsem přispěl na dobrou věc - knihu. Navíc máme s panem profesorem Lewitem stejný den a měsíc narození. Jen bych Vás chtěl touto formou požádat o avízo v momentě vydání knihy.
Předem děkuji

Jiří Ševčík
500 Kč

Kniha mi opravdu pomohla při přípravě na státnice z Fyzioterapie a myslím si, že mi ještě několikrát pomůže.

Helena Kernerová
300 Kč

Moc ráda jsem ze svého rodičovského příspěvku přispěla - 500kč.
BIBLE PRO FYZIOTERAPEUTY

Lenka AAA
500 Kč

Good luck

-JMM-
500 Kč

Mít tuto knížku na poličce je snem každého fyzioterapeuta!

Jiřina Trnková
500 Kč

😀

Martina
500 Kč

Bylo mi ctí alespoň trochu pomoci. Postupy pana profesora, kterými celou naší rodinu dává zázračně dohromady jeho pokračovatelka, fyzioterapeutka Petra Nováková z Dobřichovic, si zaslouží podporu. Děkuji!

Petr Král
1 000 Kč