CZ / EN

Rotary Club Prague International


Lidé s postižením Zdraví

Plavání pro pacienty po mozkové mrtvici

Obecně prospěšná společnost ICTUS organizuje na podzim rehabilitační pobyty pro pacienty po mozkové příhodě v hotelu v Sezimově Ústí. Pobyty budou zahrnovat cvičení v bazénu, tělocvičně, logopedické lekce a další rehabilitační aktivity. Příspěvky pomohou financovat pobyt pro pacienty, kteří by si jej jinak nemohli dovolit.

vybíráme od 13.7.2019
28 717 Kč
vybráno 72 % z 40 000 Kč

přispělo

7 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

ICTUS (viz http://www.ictus.cz/Potrebujeme_Vasi_pomoc ) plánuje na podzim letošního roku rehabilitační pobyty pro pacienty po mozkové příhodě v hotelu v Sezimově Ústí (http://www.ictus.cz/Mas-2019). Někteří pacienti, zejména ti žijící z invalidních důchodů, nejsou bohužel schopni zaplatit celé pobyty s rehabilitačním zázemím, které zahrnuje bazén, tělocvičnu, logopedické lekce, apod. Příspěvek na pacienta bude cca 5.000 Kč. 

Board RCPI rozhodl, že klub každý jednotlivý příspěvek zdvojnásobí až do výše 20.000 Kč. Prosím, pomozte jakoukoli částkou. 

Lidé po mozkové příhodě, kteří mají pevnou vůli vrátit se zpět do života a ICTUS jim v tom pomáhá, vám budou vděčni. Děkujeme.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Thank you Rotary Club Prague International board for matching this sum.
Respectfully
Marie
Marie Jehličková
5 000 Kč