Asociace jihočeských rodin z.s.


Děti, mládež, rodina Sport a volný čas

Královský maraton města Písek - rozhýbejme děti !

Rozběhejme spolu děti! V ulicích vidíme běhat stále více lidí, ale stále méně mladých. Chceme to změnit! Rozhodli jsme se udělat speciální závod a kategorii pro děti z mateřských a základních škol v Písku v rámci 6.ročníku Královského maratonu v Písku 5.10.2019 (klasický maraton, půlmaraton, čtvrtmaraton, 5 km). Určitě zase poběží malý Vilda, Honzík, Toník, Matýsek, Verča, Anička a minimálně dalších 94 dětí. Chceme, aby si děti závod užily a motivoval je k pohybu. A nechceme, aby děti platily startovné. Pomůžete nám? Náklady na jednoho malého závodníka jsou 300,-Kč Staňte se patronem unikátního dětského běhu v rámci Královského maratonu města Písek! A přijďte se podívat nebo si rovnou zaběhat! Děkujeme:-)

vybíráme od 26.6.2019

Rozběhejme spolu děti

Děkujeme!
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Oborníci stále častěji poukazují na fakt, že děti se hýbají čím dál méně a s nástupem nových technologií je tento stav kritický. Blikající obrazovky je lákají více než pohyb venku.
Pojďte to s námi změnit!
 
Chceme mít na startu alespoň 100 dětí, protože děti běhat baví, jen je potřeba je k tomu motivovat, správně motivovat. Už pro předškoláky pořádáme klání mezi školkami, které nemá v České republice obdoby. Všechny děti vítězí a odnášejí si medaili, odměnu a radost z pohybu.Chceme, aby si děti závod užily a motivovali je k pohybu. 
A nechceme, aby děti platily startovné. Pomůžete nám? Náklady na jednoho malého závodníka jsou 300,-Kč.
 
Podpořte svého malého závodníka!

Staňte se patronem unikátního dětského běhu v rámci Královského maratonu města Písek! Vaše podpora bude využita na organizaci dětského běhu, zejména zajištění startovních čísel, medailí, odměn a občerstvení pro děti.
 
300,-Kč = jeden nadšený závodník s medailí na krku!
Určitě poběží malý Pepíček, Anička, Honzík, Vilda a dalších 96 dětí! Koho jste podpořili, můžete sledovat na stránce patronů dětského běhu.
Přijďte se podívat nebo si rovnou zaběhat!
Děkujeme!
 

600,-Kč – sourozenecká závodní dvojice 
300,-Kč – jeden nadšený malý závodník 
3000,-Kč – běží celá školka

Bonusy pro patrony dětského běhu
 
3000,- školka poběží pod jménem patrona
1200,- ručně malovaný certifikát patrona dětského běhu
600,-   den ve školce s dětmi (jako chůva, trenér, svačinář:-)
300,-   originální pohlednice ze školkyPodpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu