A2, o.p.s.


Osvěta a poskytování informací Životní prostředí

Budoucnost je teď! Podpořte Alarm.

Internetový deník Alarm dostává po celých šest let své existence do mainstreamu témata, která ostatní média přehlíží. Kromě sociálních problémů, exekucí, krize bydlení a pracovních podmínek od samého začátku naší existence upozorňujeme na hrozící klimatickou katastrofu. Reálnost klimatické krize nemá smysl popírat, ani bagatelizovat. Ukazujeme její průběh i celospolečenské příčiny. Klimatická krize není pseudotéma městských elit, jak se vám mnozí snaží namluvit. Jedná se o problém, který se dotýká nás všech. Zatímco bohatí už se pomalu připravují na příchod klimatické apokalypsy a staví si opevněné bunkry v odlehlých koutech světa, ti nejchudší z nás nebudou mít možnost změnám klimatu uniknout. Náš nový projekt Budoucnost je teď! vám nabízí sérií reportáží, rozhovorů, analýz a videí, v nichž chceme podrobně ukázat, jak klimatická krize dopadá přímo na Českou republiku. Alarmující závěry, na něž v projektu poukazujeme, bychom chtěli dostat k co největšímu počtu čtenářů, abychom si společně uvědomili, že o naší budoucnosti se rozhoduje právě teď. Pomozte nám proměnit českou debatu o klimatické krizi a přispějte na náš projekt Budoucnost je teď! Čas hraje v náš neprospěch, musíme začít hned. Budoucnost je teď!

vybíráme od 19.6.2019
302 423 Kč
vybráno 121 % z 250 000 Kč

přispělo

401 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Alarm funguje především díky vám - našim čtenářkám a čtenářům. Během posledních šesti let jsme publikovali texty o aktuálním politickém dění u nás i ve světě, pravidelně přinášíme texty o současném umění, hudbě a kultuře. Podařilo se nám dostat do mainstreamu přehlížená témata o pracovních podmínkách v rámci reportážní série Saši Uhlové s názvem Hrdinové kapitalistické práce, nebo o exekucích v Česku. Chceme i nadále našim čtenářkám a čtenářům přinášet komentáře, analýzy, rozhovory a reportáže z oblasti politiky, lidských práv, pracovních podmínek nebo ekologie.

Na vaše dotazy vám rád odpoví Ondřej Bělíček (o.belicek@advojka.cz)
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Díky za aktivitu.
Matouš Trča
1 000 Kč
Český mediální prostor je zoufale prost kvalitních textů o největší hrozbě, které lidstvo čelí. Díky, že se snažíte s tím něco dělat. Je třeba i vaše další texty sdílet, kde se dá.
Adam Horký
1 000 Kč
Díky
Jan Cihlář
Dakujem
Michal Vrsansky
To zvládnem! Musíme!
Ondřej
1 000 Kč
Za bezuhlikove Cesko!
500 Kč
Díky! "Pohled do propasti" je parádní článek, jen tak dále
Schiffa
Dekuji za clanek Pohled do propasti. Vyborne zpracovano. Jen vic takovych clanku - diky, ze pripravujete dalsi. Rad na to financne prispeji. Jeste bych rad prispel, aby se ty clanky vylepovaly po vsech ceskych hospodach ...
David Smahel
1 000 Kč
Díky, že jste se rozhodli téma změny klimatu pojmout takto komplexně. První článek Pohled do propasti je opravdu kvalitní, ačkoliv to je velmi neveselé čtení. Jsem hodně zvědavý na návrhy konkrétních řešení.
300 Kč
Nech sa dari
jozef sedlacek
2 000 Kč