A2, o.p.s.


Životní prostředí Osvěta a poskytování informací

Budoucnost je teď! Podpořte Alarm.

Internetový deník Alarm dostává po celých šest let své existence do mainstreamu témata, která ostatní média přehlíží. Kromě sociálních problémů, exekucí, krize bydlení a pracovních podmínek od samého začátku naší existence upozorňujeme na hrozící klimatickou katastrofu. Reálnost klimatické krize nemá smysl popírat, ani bagatelizovat. Ukazujeme její průběh i celospolečenské příčiny. Klimatická krize není pseudotéma městských elit, jak se vám mnozí snaží namluvit. Jedná se o problém, který se dotýká nás všech. Zatímco bohatí už se pomalu připravují na příchod klimatické apokalypsy a staví si opevněné bunkry v odlehlých koutech světa, ti nejchudší z nás nebudou mít možnost změnám klimatu uniknout. Náš nový projekt Budoucnost je teď! vám nabízí sérií reportáží, rozhovorů, analýz a videí, v nichž chceme podrobně ukázat, jak klimatická krize dopadá přímo na Českou republiku. Alarmující závěry, na něž v projektu poukazujeme, bychom chtěli dostat k co největšímu počtu čtenářů, abychom si společně uvědomili, že o naší budoucnosti se rozhoduje právě teď. Pomozte nám proměnit českou debatu o klimatické krizi a přispějte na náš projekt Budoucnost je teď! Čas hraje v náš neprospěch, musíme začít hned. Budoucnost je teď!

vybíráme od 19.6.2019
456 848 Kč
vybráno 183 % z 250 000 Kč

přispělo

401 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!
Alarm funguje především díky vám - našim čtenářkám a čtenářům. Během posledních šesti let jsme publikovali texty o aktuálním politickém dění u nás i ve světě, pravidelně přinášíme texty o současném umění, hudbě a kultuře. Podařilo se nám dostat do mainstreamu přehlížená témata o pracovních podmínkách v rámci reportážní série Saši Uhlové s názvem Hrdinové kapitalistické práce, nebo o exekucích v Česku. Chceme i nadále našim čtenářkám a čtenářům přinášet komentáře, analýzy, rozhovory a reportáže z oblasti politiky, lidských práv, pracovních podmínek nebo ekologie.

Na vaše dotazy vám rád odpoví Ondřej Bělíček (o.belicek@advojka.cz)
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děkuji

Tereza Tara
500 Kč

Rozprávanie sa, zdieľanie a poslanie peňazí ľudom ktorí robia aj činy je najjednoduchšia forma pomoci...

Marek Chalabala
300 Kč

teď!

particip
1 500 Kč

Skromná podpora squatování mediálního prostoru.

Zbyněk Šlajchrt
500 Kč

Díky!

Dárce
1 000 Kč

Díky!

Ondřej Surý
2 000 Kč

Vykonáváte dobrou práci. Zachovejte si odstup od jakéhokoli vlivu a pište tvrdě, co se Vám zamane. Děkuji za Alarm.

Pan_Pfau

Planeta hoří a Česká televize o tom mlčí!

Dárce
2 000 Kč

Ziskani vily na Hanspaulce “pod rukou” a pod cenou od starosty Prahy 6, pravidelne schuzky s nejvyssimi cinskymi predstaviteli v utajeni na maledivskem resortu Vela ktery patri kamaradum Smejcovi a Kretinskemu, snaha Kellnerova Nordic telecom o ziskani frekvencniho pasma pro komunikaci vsech bezpecnostnich slozek, atd. atd...

HOME CREDIT

Dobrá práce!

Dárce
300 Kč