Aliance pro rodinu, z. s.


Lidská práva Osvěta a poskytování informací

Dejme dětem šanci mít mámu a tátu

Redefinicí manželství přijdou děti o možnost znát svého skutečného otce a matku. Jsme lidé, kteří věří, že základem zdravé budoucnosti je upřednostnění a podpora klasického modelu rodiny a že každé dítě by mělo dostat alespoň šanci vyrůstat ve stabilní rodině se svou biologickou matkou a otcem. I proto děláme tuto kampaň. Bez vaší podpory v ní ale pokračovat nemůžeme. Nečerpáme žádné finanční prostředky daňových poplatníků. Můžeme fungovat jen díky Vám. Děkujeme za Vaši pomoc a důvěru.

vybíráme od 22.6.2019

Dejme dětem šanci mít mámu a tátu

Redefinicí manželství přijdou děti o možnost znát svého skutečného otce a matku. Proto chceme ústavní definici manželství jako svazku muže a ženy. Dejme dětem šanci mít mámu a tátu
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děkuji Vám za svědomité sledování toho, čeho se dopouští vedení námi placeného média. Mnozí diváci ČT nevěří v transgenderovou lež. Proč se tedy vysílá, dokonce na Déčku, jako berná mince? Vždyť to pak vyznívá jako vymývání našich mozků.

Milan Buban

Děkujeme ♥️

Iveta Kutálková
1 000 Kč

Děkuji za Vaše aktivity. Televizi moc nesleduji, ale jako lékař a biolog vím, že existují pouze dvě pohlaví u člověka, dané pohlavními chromosomy: Pohlaví ženské je dáno chromosomy XX, mužské chromosomy XY. Tak je vybavena každá buňka jejich těla.

Augustin Svoboda
500 Kč

Snad nemusí být americký prezident jediným propagátorem zdravého rozumu. Děkuji.

Vladimír Čepelák
200 Kč

Pán s Vámi.

Petr Nobilis

Fandím vám

František Steinhauser
500 Kč

Přeji mnoho úspěchů ve vaší práci a děkuji.

Marie Marková

Děkuji za vaší práci. ❤️

Petra Řezníková
200 Kč

Pevné nervy a hodně trpělivosti.

Eva Brázdilová
200 Kč

vytrvejte!
držím palce

Ludvik
1 000 Kč