Colliery SRDCEM z.s.


Lidé s postižením Senioři

Podpora činnosti spolku #CollierySRDCEM

Jsme spolek založený v roce 2017. TEAM mladých lidí, kteří mají stále nové a nové nápady. Ty se snažíme realizovat #CollierySRDCEM . Pro Naši další činnost stále hledáme finanční prostředky - pomozte nám dále pokračovat v naší práci a projektech pro TEEN, Handicapované a SENIORY. Děkujeme.

vybíráme od 15.5.2019

Podpořte činnost spolku#CollierySRDCEM

Činnost spolku by nemohla být realizována bez TEAMU skvělých lidí, kteří vymýšlení a dále realizují Naše SRDCOVÉ projekty. Proč? Protože: #MaToSmysl Děkujeme, že svým darem přispíváte na další činnost a rozvoj spolku. Nezklameme Vás!
45 893 Kč

přispělo

26 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Naše činnost spolku nekončí pouze u hlavních 3bodů stanov spolku #CollierySRDCEM

  1. Podpora TEEN atletů v CrossFitu
  2. CrossFit / Fitness pro handicapované
  3. Cvičební program pro seniory
Máme stále nové nápady, rádi poporujeme i další zajímavé činnosti a snažíme se ve společnosti dělat osvětu. Mezi Naše projekty patří:

  • Akce 500Reps Děti - Hlavní charittivní událost spolku a domovského gymu Colliery CrossFit Ostrava 
Akce je každý rok věnována na jiné instituci, jednotlivci - zatím poslední ročník - jubilejní PÁTÝ v roce 2019 - byl věnován Společnosti pro Mukopolysacharidosu a byl REKORDNÍ - článek ZDE! V celé sbírce se vybralo: 122 326Kč

Celkově už se díky akci #500RepsDeti od roku 2014 vybralo přes 200 000Kč - workout jedou CrossFitové gymy napříč Českou republikou a také na Slovensku a rok od roku se zapojuje více a více lidí. Díky tomu je i zajištění hladkého chodu celého projektu finančně náročnější.


Akce se účastní i Colliery CrossFit Kids


Ve workoutech jsou připraveny různé stupně obtížnosti aby jej zvládl opravdu každý!... i pro ty nějvětší ELITE borce!V letošním ročníku byly ale za největší hvězdy členové spolku Colliery SRDCEM z.s. - TEEN, Adaptive a Master / Senior   • Společně na KREV 
Pravidelná akce spolku - kdy se sejde okolo 10 členů a jdeme darovat krev do Krevního centra FNO . V každém termínu nacházíme nové odvážlivce = prvodárce a to je skvělé. Článek Naší trenéry Báry Dylušové o jejím "prvodárcovství" ZDE.V nových ročnících chceme doplnit osvětu v rámci zápisu do registru dárců kostní dřeně!  • Organizujeme další dobročinné sbírky
V minulých letech to byly třeba sbírky pro: Ježíškova vnoučata, ADRA, Psí život, Dobré srdce Krnova a další...

  • Pravidelné prezentace činnosti spolku na akcí v Ostravě / Podpora sportovních akcí 
ParaHokej OSTRAVA 2019


Pro šampionát vytvořil UAX! i speciální design ParaHokej odznáčku.


NightRun OSTRAVA
Život bez bariér OSTRAVA
Prezentace CrossFit do ŠKOL
Vesluj SRDCEM

Colliery Made Games 2017 - První prezentační workout členů spolku

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Začínáme s tréninky pro handicapované děti v rámci projektu #SportujSHandicapem - spojujeme se SWANKY.CZ a o.s. PINOKIO v charitativním závodu: Ostrava na kolečkách - kde Vás srdečně ZVEME - už 23.8. 2019 na Hlavní třídě v Ostravě Porubě.

Součástí akce bude bohatý doprovodný program!

Tak a je to tady - DNES jsme za TEAM #CollierySRDCEM - předložili finální verzi prezentace projektu APLIKACE #SportujShandicapem - více Vám ještě neprozdradíme. Dva měsíce jsme se v “inkubátoru” - školili a projekt ladili s Našim mentorem panem Michalem Vodrážkou. Děkujeme Moc za cenné rady a teď už nezbývá nic jiného než si držet pěsti!

26.06. 2019 se dozvíme, které z projektů Nadace Vodafone LABORATOŘE 2019 - získají podporu a postoupí do “Akcelerační fáze”.

I kdyby to nebyl zrovna ten Náš projekt - práci na něm neukončíme - protože: #MaToSmysl - vidíme to v každém tréninku Našich #AdaptiveCrossFiterů - každý progress, usměv… společná chvíle na akcích gymu - je pro Nás odměnou.


Spolupráce s Centrem pro rodinu a sociální péči z. s.


Dne 23.5.2019 - Náš spolek zahájil spolupráci s třemi členy spolku: Centrum pro rodinu a sociální péči: Michalem, Romanem a Míšou .....  Sledujte jejich cestu na Našem INSTAGRAMU a Facebooku.

Založení projektu

Very happy to support you all and this charity! Great work and looking forward to the next one!:)

Joey Scafidi
7 500 Kč

Нет своих детей. Знаю что данные взнос пойдёт куда надо,а не осядет в кармане кого-то. По этому лучше дать Чешским детям . Языка вашего не знаю извините. Ссылка пришла от Словенки. Желаю Вам удачи и терпения.

Viktor 111
100 Kč

Díky svým aktivitám s handicapovanými mě Colliery neskutečně ovlivnilo. Profesionální a hlavně lidský přístup všech trenérů je neuvěřitelný a úžasný. Jen tak dále, doufám že po Vašem vzoru se celý tento projekt rozběhne i na více místech.

Kaťule.s

Příspěvek z dobrovolného vstupu dne otevřených dveří - držíme pěsti v další činnosti!

Just Bomb Gym OPAVA
1 000 Kč

Hodně úspěchů přeje naše skupina z twitche :)

Gryzly

Makejte dál ... Fandím Vám!

Srdcař z Prahy