Skautská nadace Jaroslava Foglara


Děti, mládež, rodina Regionální a komunitní rozvoj

Nenechte nás sedět na podlaze

Středisko 13 klíčů z Lomnice nad Lužnicí už 25 let touží mít svojí klubovnu. Sen se podařilo naplnit, zbývá pořídit vybavení klubovny. Pomozte nám, prosím, svým darem klubovnu vybavit. A kdo první dává, dvakrát dává. K prvním darům do výše deset tisíc Kč nám přidá Skautská nadace JF 50%.

Klubovna Jipro

Vybavení pro novou klubovnu v Lomnici nad Lužnicí
28 937 Kč

přispělo

21 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Snahy o vlastní klubovnu v Lomnici pamatují již jen ti nejstarší. První dřevěná skautská klubovna postavená vlastními silami po válce byla znárodněna. Také v novodobé historii po roce 1990 se skauti stěhovali celkem šestkrát. Až jsme před třemi roky řekli dost a díky půjčce Junáka jsme koupili bývalou administrativní budovu Jipro.


Následně se nám povedlo zpracovat projekt na rekonstrukci celé základny a v letošním roce s vypětím všech sil a finančních prostředků budovu opravit. Máme tedy střechu nad hlavou a abychom se mohli v září začít scházet na pravidelných schůzkách, potřebujeme klubovny vybavit.  Pokladna střediska je po rekonstrukci prázdná.



Pomůžete nám sehnat finance na rohožky, stoly, židle, skříně, ponky do dílny, dřez, čerpadlo do studny a ostatní potřebné věci? Potřebujeme toho ještě docela dost. Neodmítáme funkční darované věci, ale i tak bude výdajů hodně. Navíc budeme deset let splácet půjčku na koupi budovy a to bude každý rok taky pěkná suma.



Děkujeme za každou pomoc.

Potvrzení o přijetí daru bude zasláno na váš e-mail v  polovině ledna následujícího roku, pokud si tuto možnost zvolíte v průběhu platby. Je zapotřebí vyplnit adresu bydliště, která bude součástí potvrzení. Dary v souhrnné výši 1000 Kč a více lze odečíst od základu daně z příjmu fyzických osob.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Krásné léto, Lenko
Pavel

Pavel Havránek
1 000 Kč