Skautská nadace Jaroslava Foglara


Děti, mládež, rodina Regionální a komunitní rozvoj

Nenechte nás sedět na podlaze

Středisko 13 klíčů z Lomnice nad Lužnicí už 25 let touží mít svojí klubovnu. Sen se podařilo naplnit, zbývá pořídit vybavení klubovny. Pomozte nám, prosím, svým darem klubovnu vybavit. A kdo první dává, dvakrát dává. K prvním darům do výše deset tisíc Kč nám přidá Skautská nadace JF 50%.

Klubovna Jipro

Vybavení pro novou klubovnu v Lomnici nad Lužnicí
28 937 Kč

přispělo

21 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Snahy o vlastní klubovnu v Lomnici pamatují již jen ti nejstarší. První dřevěná skautská klubovna postavená vlastními silami po válce byla znárodněna. Také v novodobé historii po roce 1990 se skauti stěhovali celkem šestkrát. Až jsme před třemi roky řekli dost a díky půjčce Junáka jsme koupili bývalou administrativní budovu Jipro.


Následně se nám povedlo zpracovat projekt na rekonstrukci celé základny a v letošním roce s vypětím všech sil a finančních prostředků budovu opravit. Máme tedy střechu nad hlavou a abychom se mohli v září začít scházet na pravidelných schůzkách, potřebujeme klubovny vybavit.  Pokladna střediska je po rekonstrukci prázdná.Pomůžete nám sehnat finance na rohožky, stoly, židle, skříně, ponky do dílny, dřez, čerpadlo do studny a ostatní potřebné věci? Potřebujeme toho ještě docela dost. Neodmítáme funkční darované věci, ale i tak bude výdajů hodně. Navíc budeme deset let splácet půjčku na koupi budovy a to bude každý rok taky pěkná suma.Děkujeme za každou pomoc.

Potvrzení o přijetí daru bude zasláno na váš e-mail v  polovině ledna následujícího roku, pokud si tuto možnost zvolíte v průběhu platby. Je zapotřebí vyplnit adresu bydliště, která bude součástí potvrzení. Dary v souhrnné výši 1000 Kč a více lze odečíst od základu daně z příjmu fyzických osob.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Krásné léto, Lenko
Pavel

Pavel Havránek
1 000 Kč