Milion Chvilek, z. s.


Osvěta a poskytování informací Protikorupční aktivity

Milion chvilek pro demokracii

Spojujeme lidi, kterým na demokracii záleží a jsou ochotni pro ni alespoň něco malého udělat. Jsme hlídacím psem demokracie, kontrolujeme politiky, šíříme důležité informace a povzbuzujeme lidi, aby se zajímali o dění kolem sebe a angažovali se ve věcech veřejného zájmu. Věříme, že když se takových lidí - zralých demokratů - najde a spojí milion, bude to v naší zemi vypadat jinak. Staňte se součástí našeho úsilí a podpořte naši činnost. Nejvíce nám pomůže libovolně vysoký pravidelný dar. Umožní nám totiž plánovat déle dopředu a pouštět se i do větších projektů. Tyto dary putují na běžný účet organizace a na transparentní účet se nepropisují. Více informací najdete na našem webu v sekci Popořte nás. Malé pravidelné chvilky mají velký smysl. Děkujeme Vám!

Podpořte Milion chvilek pro demokracii

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

"Tož, demokracii už bychom měli. Teď ještě nějaké ty demokraty." (T. G. Masaryk)

www.milionchvilek.cz

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Držím palce !
Blažena Prokešová
Díky za vše a jen tak dál!
Ondřej Linger
350 Kč
Děkuji vám za to, co děláte.
Veronika Dobrovolská
190 Kč
Vydržte!
Jan Buttig
Dobrý den,
bohužel jsem v pondělí na služební cestě a nemohu se zúčastnit demonstrace. Snažím se tedy alespoň přispět, protože si velmi vážím Vaší činnosti. Doufám, že se příště budu moci zúčastnit osobně. Zdravím a držím palce, nepolevujte prosím!
Petr Bartušek.
Petr Bartušek
500 Kč
Jsem rád, že nejsem sám, komu vadí agent Bureš ve vládě.
190 Kč
Babiš už ve vládě dávno nemá co dělat. Právně stíhaný, bývalý donašeč a dokonce odsouzený člověk přece nemůže být ve vedení státu. Probuďte se konečně všichni a přestaňte podporovat ty, kteří se víceméně jen obohacují na úkor nás ostatních!, případně ohýbají právo a ústavu tak, jak se jim to právě hodí.
Eliška Fraňková
90 Kč
chceme nezávislou justici
Miroslav Doucek
1 000 Kč
👍
Irena Hojgrová
2 000 Kč
"Jak víme, úspěch podníkání v ruském stylu je možnost přisát se k rozpočtu." - Anna Politkovskaya | Jsem za to, aby v ČR to bylo úplně naopak: povinná transparentnost všech státních činitelů a nezavislé soudy.
Tatjana M.
197 Kč