Milion Chvilek, z. s.


Osvěta a poskytování informací Protikorupční aktivity

Milion chvilek pro demokracii

Díky našim dárcům spojujeme lidi, kterým na demokracii záleží. Přidejte se i Vy. Darem podpoříte dlouhodobé aktivity na obranu a rozvoj demokracie v naší zemi. Díky Vám bude možné ještě lépe hlídat politiky, informovat veřejnost, vzdělávat nejmladší generaci a povzbuzovat lidi k zájmu o veřejné dění. Pro více informací navštivte www.milionchvilek.cz. Děkujeme Vám.

Podpořte Milion chvilek pro demokracii

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
"Tož, demokracii už bychom měli. Teď ještě nějaké ty demokraty." (T. G. Masaryk)
Jak pomáháme upevňovat demokracii?

HLÍDÁME DEMOKRATICKÉ HŘIŠTĚ

Denně vyhodnocujeme politické události a sledujeme, zda nedochází k porušování demokratických pravidel. Rychle a srozumitelně zprostředkováváme občanům dění na politickém hřišti i přešlapy politiků. A v případě ohrožení demokracie aktivizujeme veřejnost a vystupujeme na její obranu. 

POSILUJEME SÍŤ AKTIVNÍCH OBČANŮ

Podporujeme a rozšiřujeme celorepublikovou síť aktivních občanů, kteří dokáží bránit principy právního státu a demokracie. A bez kterých zdravá demokracie nemůže dlouhodobě fungovat. Aktivní lidé kontrolují politiky na místní i celostátní úrovni, šíří osvětu ve svém okolí,  přispívají k řešení konkrétních problémů a zvyšují důvěru občanů v demokracii.
 
VZDĚLÁVÁME NEJMLADŠÍ GENERACE

Pro studenty základních i středních škol pořádáme besedy o důležitosti a výhodách demokracie a o možnostech, jak se občansky zapojit. Organizujeme také přednášky a diskuse pro širokou veřejnost o nebezpečí dezinformací a efektivní obraně proti nim.


Pokud chcete přispět vyšší částkou, ozvěte se prosím na klubpratel@milionchvilek.cz a rádi Vám vystavíme darovací smlouvu.

Moc děkujeme za Vaši podporu!

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (2)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Babiš + Zeman je největší zlo a ostuda, které ČR potkalo od revoluce

Ladislav Kachel
500 Kč

Moc vám fandím,držte se !!!

naděžda pospíšilová
200 Kč

Prosím nevzdávejme to !

Antonín Salač
1 000 Kč

Milion chvilek - děkujeme!

Štěpánka Vobořilová
500 Kč

Co si kdo nezařídí, to nemá! Zatím posílám jen málo - s případnou přibývající důvěrou to přehodnotím. Nezklamte ji prosím. Mrzelo by mně to. Ne kvůli těm penězům, ale kvůli té naději.

Tomáš Adámek
250 Kč

Nepřestanem!

Marika Chrápavá

Velice si vážím úsilí spolku Milion chvilek pro demokracii o aktivizaci občanské společnosti. Spolek si uložil velmi vysoký cíl a svými četnými aktivitami dokazuje, že mu o něj skutečně jde. Ve zralé občanské společnosti nebudou mít populisté jako Babiš a Zeman své místo. Děkuji Vám, Mikuláši a všichni členové! S úctou, Vojtěch Pleskot

Vojtěch Pleskot
2 000 Kč

Děkuji za Vaši cinost

Miloslav Mrázek
200 Kč

Velmi si vážím toho, co děláte, že zvedáte upadajícího ducha a víru v hodnoty, které jsou soustavně ironizovány či ignorovány. Děkuji.

Tomáš Holub
500 Kč

Děkuji!

Stanislav Vavřík
500 Kč