MOST ProTibet, o. p. s.


Humanitární pomoc Zvířata

Koza ProTibet

Dovolte mi se představit, jsem Koza ProTibet a žiji v indickém Himálaji. Už mé prababičky pomáhaly udržovat tibetské nomády na horských planinách, kde odjakživa kočovali a žili tradičním nomádským způsobem. Stačí nám málo. Vlastně se celé dny pasu a spolu s dalšími kozami se kochám himálajskými výhledy. Přitom dávám mléko, vlnu ke zpracování a také trus, který je v zimě nad zlato, protože hoří a hřeje.

vybíráme od 4.4.2019

Koza ProTibet

Záleží nám na chudých nomádech i na jejich nevinných stádech! Nedopustíme, aby stovky až tisíce zvířat umíraly i příští zimu. Koupíš seno, nemám hlad, nomád za to bude rád!
133 024 Kč

přispělo

94 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
V důsledku klimatických změn se ale dějí věci! Obyčejně u nás zase tak moc nesněží a dá se pást i v zimě. Ale teď přicházejí sněhové vánice a já přestože se opravdu snažím, nejsem schopna se skrz tvrdou sněhovou pokrývku dostat k trávě.

Hladovíme, slábneme a umírají nás tisíce. Tibetští nomádi jsou pak nuceni se přesouvat do měst za prací, ale představte si hledat práci, když jediné, co umíte, je pást a tkát. Často jsou negramotní a nedokáží se ve městech uživit.

Všechno, co potřebují, jsme my. Kozy. Za Vaše příspěvky dostáváme seno a další zdravé kozy do stáda a můžeme tak přečkat tuhé zimy. Na některých místech nám dokonce postaví i sněhové a větrné štíty, za které se můžeme schovat.

Po celé generace pomáháme lidem, pomůžete teď Vy nám?

Vloni nás uhynuly tisíce. Věříme, že letos zimu zvládneme.
DĚKUJEME VÁM!
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

A kolik mám přispět, aby se koza najedla a nomádi kozu nesnědli?

díky

miroslav dalik