MOST ProTibet, o. p. s.


Zvířata Humanitární pomoc

Hra o seno

Zima přichází. Je temná a plná hrůz. Kozy chrání sever v době, kdy se přiženou bílé vichřice. Každý den. Nepotřebují železný trůn, stačí jim seno. Vytvořili jsme kampaň „Hra o seno“, jejímž cílem je podpořit nákupem sena nomády a jejich stáda koz.

vybíráme od 4.4.2019

Hra o seno

Zima přichází. Je temná a plná hrůz. Kozy chrání sever v době, kdy se přiženou bílé vichřice. Nepotřebují železný trůn, stačí jim seno. Vytvořili jsme kampaň „Hra o seno“, jejímž cílem je podpořit nákupem sena nomády a jejich stáda koz.
400 Kč

přispěli

2 lidé
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Zima přichází. V Himálaji dochází k viditelným změnám klimatických podmínek, které sužují nomádské rodiny a jejich stáda koz. Na horských planinách je méně vegetace a zima přináší bílé vichřice, které sebou přinesou velké množství sněhových srážek. Sníh pokryje veškerou vegetaci. A kozy umírají. Zvládneme společně s vámi sehnat dostatek sena, aby mohly kozy zůstat na zdi?

Vytvořili jsme kampaň „Hra o seno“, jejímž cílem je podpořit nákupem sena nomády a jejich stáda koz. Další informace najdete na www.protibet.cz a sociálních sítích. Děkujeme za vaši podporu.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu