Zvířata nejíme, z.s.


Osvěta a poskytování informací Zvířata

Chci znát pravdu

Podpořte šířit povědomí o zvířecím utrpení.

vybíráme od 9.3.2019
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Za zdmi, kam nikoho nepustí a nikdo nesmí vynášet informace se dějí věci, které jsou proti veškeré lidskosti. Budovy, ve kterých se zvířata zabíjejí, jsou často umístěny tak, aby do nich nebylo vidět ani zpoza plotu. Je to pravda, která má být skryta. Nejen, že samotný proces zabíjení zvířat je krutý, na těchto místech se objevují lidé, kteří se snaží zvířatům čekání na smrt znepříjemnit co nejvíce. 

Kampaní, která sebou nese petici chceme dosáhnout transparentnosti dění na jatkách. Aby měl každý konzument informace o tom, co svým nákupem v obchodu podporuje. 

Příspěvkem nám pomůžete odhalovat krutost páchanou na jatkách a pokrýt náklady, které jsou s kampaní spojené. V minulosti jsme díky vašim příspěvkům mohli pronajmout reklamní plochy a  zprostředkovat tak lidem pohled do očí bytosti, která byla donucena žít a zemřít tak, jak člověk určil.

Prosím pomozte nám dostat pravdu k co nejvíce lidem. Bez vaší pomoci to nezvládneme. 
Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (2)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Děkuji za Vás

Petra Buriánková

At si rika kdo chce, co chce, s prumyslovymi zviraty je zachazeno jako... vlastne nenachazim slov jako s kym. K nikomu se takhle nechovame. Uz jen to slovo “prumyslove” zvire je uplne postavene na hlavu. Takze tahle kampan mi dava smysl. Kontrola a korekce toho, jak se ke zviratum chovame je narosto v poradku. A jak jinak toho dosahnout, nez o tech hruzach informovat lidi. I kdyz, lehce pesimisticky, myslim, ze na tohle koukat nechteji. Protoze by museli uvazovat, premyslet, projevit soucit a neco zmenit na svem chovani. Tlacit na politiky. A to byva problem. Zejmena v nasi spolecnosti, kde muzete zaplnit Letnou a stejne se nic nedeje. Drzim vam palce!

Eva Sroka
10 000 Kč

neuvěřitelně vám fandím <3

Julie Lukina

Děkujeme moc za to co děláte, má to smysl! Budoucnost je veganská💚

Kateřina Matoušková
500 Kč