Zvířata nejíme, z.s.


Osvěta a poskytování informací Zvířata

Chci znát pravdu

Podpořte šířit povědomí o zvířecím utrpení.

vybíráme od 9.3.2019
29 145 Kč

přispělo

54 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Za zdmi, kam nikoho nepustí a nikdo nesmí vynášet informace se dějí věci, které jsou proti veškeré lidskosti. Budovy, ve kterých se zvířata zabíjejí, jsou často umístěny tak, aby do nich nebylo vidět ani zpoza plotu. Je to pravda, která má být skryta. Nejen, že samotný proces zabíjení zvířat je krutý, na těchto místech se objevují lidé, kteří se snaží zvířatům čekání na smrt znepříjemnit co nejvíce. 

Kampaní, která sebou nese petici chceme dosáhnout transparentnosti dění na jatkách. Každý konzument má právo vědět, co jí. Mít kompletní informace a na základě toho se rozhodnout, zda chce živočišný průmysl podpořit nebo ne. 

Pomocí pronájmu reklamních ploch na zastávkách autobusů, tramvají a spousty dalších, chceme lidem zprostředkovat pohled do očí bytosti, která byla donucena žít a zemřít tak, jak si člověk umanul. Chceme vyvážit klamavou reklamu všech veselých zvířat na louce, realitou jejich skutečných životů.

Prosím pomozte nám dostat pravdu k co nejvíce lidem. Bez vaší pomoci to nezvládneme. 
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
<3
200 Kč
Jen do toho :)
Jaroslav Rybář
500 Kč
Děkuji za Vás
Petra Buriánková
At si rika kdo chce, co chce, s prumyslovymi zviraty je zachazeno jako... vlastne nenachazim slov jako s kym. K nikomu se takhle nechovame. Uz jen to slovo “prumyslove” zvire je uplne postavene na hlavu. Takze tahle kampan mi dava smysl. Kontrola a korekce toho, jak se ke zviratum chovame je narosto v poradku. A jak jinak toho dosahnout, nez o tech hruzach informovat lidi. I kdyz, lehce pesimisticky, myslim, ze na tohle koukat nechteji. Protoze by museli uvazovat, premyslet, projevit soucit a neco zmenit na svem chovani. Tlacit na politiky. A to byva problem. Zejmena v nasi spolecnosti, kde muzete zaplnit Letnou a stejne se nic nedeje. Drzim vam palce!
Eva Sroka
10 000 Kč
neuvěřitelně vám fandím <3
Julie Lukina
Děkujeme moc za to co děláte, má to smysl! Budoucnost je veganská💚
Kateřina Matoušková
500 Kč