Dobrodějky, z.s.


Děti, mládež, rodina Sport a volný čas

Víkendová lyžovačka pro děti z dětských domovů

Na základě přání dětí z dětských domovů pořádáme pro děti ze tří DD víkend na horách v termínu od 22.3. do 24.3. na Chatě Barka, kde jsme s dětmi letos strávily přenádherné Vánoce a kam se chtěly vrátit Dáváme lásku dětem z dětských domovů, darujte ji s námi - dopřejme dětem krásný víkend společně.

vybíráme od 27.2.2019

Víkendová lyžovačka pro děti z dětkých domovů

Pro děti ze tří dětských domovů pořádáme na jejich přání lyžařský víkend. Některé děti stály na lyžích letos poprvé a bylo by dobré, aby si to ještě zopakovaly, aby to do další sezony nezapomněly. Na programu bude krom lyžování i bobování, kreativita, přednáška horské služby, hraní, povídání i čtení na dobrou noc těm nejmenším. Víkend se uskuteční od 22.3. do 24.3. na Chatě Barka, kde jsme s dětmi letos strávily přenádherné Vánoce. Dáváme lásku dětem z dětských domovů, darujte ji s námi - dopřejme dětem krásný víkend společně.
25 400 Kč
vybráno 51 % z 50 000 Kč

přispělo

40 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Pro děti ze tří dětských domovů pořádáme lyžařský víkend. Některé děti stály na lyžích letos poprvé a bylo by dobré, aby si to ještě zopakovaly, aby to do další sezony nezapomněly.  Na programu bude krom lyžování i bobování, kreativita, přednáška horské služby, hraní, povídání i čtení na dobrou noc těm nejmenším. Víkend se uskuteční od 22.3. do 24.3. na Chatě Barka, kde jsme s dětmi letos strávily přenádherné Vánoce. Děti se chtěly na Barku ještě vrátit, proto by jim chtěly Dobrodějky vyjít vstříc a uspořádat po ně tento sportovně, vzdělávací i zábavný víkend.
Dáváme lásku dětem z dětských domovů, darujte ji s námi - dopřejme dětem krásný víkend společně.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Přeji detičkám hodně radosti a moc jim přeji, aby si hory s úžasnou tetou Míšou užily. 😘
Vendulka Vostruhová
500 Kč
at vam Benecko vyjde i podruhe :)
Šárka Píchová
1 000 Kč
Věřím, že se podaří vybrat dost na to, aby si děti užily krásný víkend :-)
Lenka Esselbachová
500 Kč