Dobrodějky, z.s.


Děti, mládež, rodina Sport a volný čas

Víkendová lyžovačka pro děti z dětských domovů

Na základě přání dětí z dětských domovů pořádáme pro děti ze tří DD víkend na horách v termínu od 22.3. do 24.3. na Chatě Barka, kde jsme s dětmi letos strávily přenádherné Vánoce a kam se chtěly vrátit Dáváme lásku dětem z dětských domovů, darujte ji s námi - dopřejme dětem krásný víkend společně.

vybíráme od 27.2.2019

Víkendová lyžovačka pro děti z dětkých domovů

Pro děti ze tří dětských domovů pořádáme na jejich přání lyžařský víkend. Některé děti stály na lyžích letos poprvé a bylo by dobré, aby si to ještě zopakovaly, aby to do další sezony nezapomněly. Na programu bude krom lyžování i bobování, kreativita, přednáška horské služby, hraní, povídání i čtení na dobrou noc těm nejmenším. Víkend se uskuteční od 22.3. do 24.3. na Chatě Barka, kde jsme s dětmi letos strávily přenádherné Vánoce. Dáváme lásku dětem z dětských domovů, darujte ji s námi - dopřejme dětem krásný víkend společně.
25 400 Kč
vybráno 51 % z 50 000 Kč

přispělo

40 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Pro děti ze tří dětských domovů pořádáme lyžařský víkend. Některé děti stály na lyžích letos poprvé a bylo by dobré, aby si to ještě zopakovaly, aby to do další sezony nezapomněly.  Na programu bude krom lyžování i bobování, kreativita, přednáška horské služby, hraní, povídání i čtení na dobrou noc těm nejmenším. Víkend se uskuteční od 22.3. do 24.3. na Chatě Barka, kde jsme s dětmi letos strávily přenádherné Vánoce. Děti se chtěly na Barku ještě vrátit, proto by jim chtěly Dobrodějky vyjít vstříc a uspořádat po ně tento sportovně, vzdělávací i zábavný víkend.
Dáváme lásku dětem z dětských domovů, darujte ji s námi - dopřejme dětem krásný víkend společně.

Dárcovské výzvy k projektu

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Aktivní (0)  |  Ukončené (1)

Nebyly nalezeny žádné aktivní výzvy.

Přeji detičkám hodně radosti a moc jim přeji, aby si hory s úžasnou tetou Míšou užily. 😘

Vendulka Vostruhová
500 Kč

at vam Benecko vyjde i podruhe :)

Šárka Píchová
1 000 Kč

Věřím, že se podaří vybrat dost na to, aby si děti užily krásný víkend :-)

Lenka Esselbachová
500 Kč