NESEHNUTÍ Brno


Zvířata Životní prostředí

Za práva zvířat: Svět bez utrpení

Bojujeme za ochranu práv hospodářských zvířat a informujeme veřejnost o realitě potravinového průmyslu. Snažíme se oslabovat pozici velkochovů, ve kterých zvířata žijí v nedůstojných podmínkách. Chceme svět, ve kterém jsou zvířata vnímána jako plnohodnotné bytosti a kde jsou respektovány jejich přirozené potřeby.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Proto jsme se v tomto roce

✔️ připojily*i k celoevropské kampani za zákaz klecových velkochovů. Na podporu kampaně se nám podařilo sesbírat několik tisíc podpisů a na konci června Evropská komise rozhodla o tom, že vyhoví požadavku Evropské občanské iniciativy a připraví legislativu pro zákaz klecových velkochovů. Ten by měl platit od roku 2027, 

✔️ soustředily*i na náš web hlavanahlave.cz, který dokumentuje životní podmínky v jednotlivých českých velkochovech a kam jsme letos doplnili množství dokumentačních snímků přímo z velkochovů,

✔️ pod hlavičkou Pestré jídelny ponořily*i do aktivit směřujících k revolučním změnám  školního stravování. Během prvních měsíců se podařilo sesbírat přes 1000 podpisů za změnu vyhlášky a nyní se aktivně připravujeme s podporou odbornictva na jednání s politickými představiteli*kami.

🧡 Pokud si také přejete svět bez velkochovů a bez UHO, podpořte prosím finančně činnost naší iniciativní skupiny Za práva zvířat.

Děkujeme 🙏🏼

🎁 Chcete darem pro NESEHNUTÍ potěšit někoho blízkého? Napište nám e-mail na if@nesehnuti.cz, rády*i Vám zašleme dárkový certifikát s věnováním.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Gratuluji k výsledků, pevně věří, že budou trvalé platnosti. Nechť se Vám daří i v roce 2022 a za mě nemusíte v textu užívat na konci sloves i a y. :-)
zdravím

Barbara Šalamounová

Zvířata si zaslouží lepší zacházení. Nebuďme lhostejní.

Pavla Opavská
300 Kč

Ráda pomůžu 🖤

Clarissa
200 Kč

Děkuji za to co děláte !!!

Petra Kalitova
200 Kč

Děkujeme 🙏🙏🙏

Lilia Khousnoutdinova
1 221 Kč

Díky za to, co děláte ♥

Michaela Sliacká

Jste skvělí, fandím vašemu úsilí.

Sylvia Benesova

Díky za vaši práci a snahu a aktivitu! Horáčková, Ústí nad Labem

Helena Horáčková
1 000 Kč

<3

Vojta
500 Kč

Veselé Vánoce.

Johanka a Vladan
500 Kč