NESEHNUTÍ


Životní prostředí Zvířata

Pro zvířata

Bojujeme za ochranu práv hospodářských zvířat a informujeme veřejnost o realitě potravinového průmyslu. Snažíme se oslabovat pozici velkochovů, ve kterých zvířata žijí v nedůstojných podmínkách. Chceme svět, ve kterém jsou zvířata vnímána jako plnohodnotné bytosti a kde jsou respektovány jejich přirozené potřeby.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Informujeme českou veřejnost o velkochovech hospodářských zvířat. Kromě toho, že zde zvířata žijí v nedůstojných podmínkách, jsou velkochovy také jednou z hlavních příčin klimatických změn, podílejí se na znečišťování přírody a ohrožují lidské zdraví. 

Snažíme se upozorňovat na realitu této intenzivní zemědělské výroby a informovat veřejnost o důsledcích nadměrné spotřeby živočišných produktů. Realizujeme kampaň za zrušení klecových chovů, děláme přednášky na školách, akce na veřejnosti a happeningy. Snažíme se o systémové změny v ochraně práv zvířat. 

Činnost naší iniciativní skupiny Za práva zvířat NESEHNUTÍ se neobejde bez finanční podpory dárkyň a dárců. Díky této podpoře můžeme realizovat své propagační a osvětové aktivity - jako třeba web Hlava na hlavě. Budeme rádi, když nás i vy podpoříte a připojíte se k boji za lepší život hospodářských zvířat.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Zvířata si zaslouží lepší zacházení. Nebuďme lhostejní.

Pavla Opavská
300 Kč

Ráda pomůžu 🖤

Clarissa
200 Kč

Děkuji za to co děláte !!!

Petra Kalitova
200 Kč

Děkujeme 🙏🙏🙏

Lilia Khousnoutdinova
1 221 Kč

Díky za to, co děláte ♥

Michaela Sliacká

Jste skvělí, fandím vašemu úsilí.

Sylvia Benesova

Díky za vaši práci a snahu a aktivitu! Horáčková, Ústí nad Labem

Helena Horáčková
1 000 Kč

<3

Vojta
500 Kč

Veselé Vánoce.

Johanka a Vladan
500 Kč