NESEHNUTÍ


Životní prostředí Zvířata

Pro zvířata

Bojujeme za ochranu práv hospodářských zvířat a informujeme veřejnost o realitě potravinového průmyslu. Snažíme se oslabovat pozici velkochovů, ve kterých zvířata žijí v nedůstojných podmínkách. Chceme svět, ve kterém jsou zvířata vnímána jako plnohodnotné bytosti a kde jsou respektovány jejich přirozené potřeby.

vybíráme od 31.5.2019
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Informujeme českou veřejnost o velkochovech hospodářských zvířat. Kromě toho, že zde zvířata žijí v nedůstojných podmínkách, jsou velkochovy také jednou z hlavních příčin klimatických změn, podílějí se na znečišťování přírody a ohrožují lidské zdraví. 

Snažíme se upozorňovat na realitu této intenzivní zemědělské výroby a informovat veřejnost o důsledcích nadměrné spotřeby živočišných produktů. Realizujeme kampaň za zrušení klecových chovů, děláme přednášky na školách, akce na veřejnosti a happeningy. Snažíme se o systémové změny v ochraně práv zvířat. 

Jsme zcela závislí na finanční podpoře dárců a dárkyň. Bez ní nemůže naše dobrovolnická skupina Za práva zvířat NESEHNUTÍ realizovat své propagační a osvětové aktivity. Budeme rádi, když nás i vy podpoříte a připojíte se k boji za lepší život hospodářských zvířat.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Veselé Vánoce.

Johanka a Vladan
500 Kč