Potravinová banka Praha a Středočeský kraj, z.s.


Sociálně znevýhodněné skupiny Humanitární pomoc

Potřebujeme dodávku

Potravinová banka Praha a SK přišla havárií o dodávku, oprava bude trvat měsíce. Abychom mohli svážet všechny nabízené potraviny ze supermarketů, potřebujeme jednu novou, nebo starší, ale funkční. Na naše potraviny čeká 22 000 klientů ze 150 organizací a ještě asi 100 seniorů a matek samoživitelek, kteří si k nám chodí pro potravinovou pomoc. Asociace společenské odpovědnosti nám hodně pomáhá, ale tohle je přece jen velké sousto i pro ni.

vybíráme od 25.2.2019
142 637 Kč
vybráno 36 % z 400 000 Kč

přispělo

117 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!
Potravinová banka Praha přišla havárií o dodávkový automobil, který nutně potřebuje pro svoz všech nabízených potravin. Ačkoli naše dodávky sváží potraviny celý den, nemohou svézt všechno, protože zkrátka jedna chybí. Ty potraviny, které nestačíme přivézt řetězce zlikvidují a při tom na ně u nás čekají desetitisíce lidí. Naše potraviny jim pomáhají překlenout životní krizi, nouzi, nebo umožňují dětským domovům, klokánkům a seniorským organizacím udržet  úroveň služeb.
Pomozte nám chybějící vůz nahradit, pomůžete tím současně i našim klientům.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Držím palce

Petr Pavelek

Hodně zdaru

Martin Tománek
300 Kč

Ať se to posbírá!

Adam Zbiejczuk
1 024 Kč

Radi jsme prispeli - drazime palce, at se vse podari vyresit :-) Blizce zname kazdodenni cinnost a rozsirujici aktivity Potravinove banky Praha a smekame klobouk pred vsemi zucastnenymi a mirou vlozeneho usili a dobre vule.

Radim Pospisil
3 000 Kč

At to vyjde.

Ondřej Veselý
300 Kč

O tomto projektu jsem se dozvedela z blogu Jany Florentyny Zatloukalove,ktera s laskou a radosti vari a uzasne to dovede priblizit i ostatnim.Myslim,ze je hodne lidi,kteri si podporu zaslouzi a opravdu ji potrebuji.Tenhle projekt vidim jako vec,ktera ma smysl a vyznam.At se vam prace dari..

Maud
300 Kč

Inspirovala mě Florentýna, držím palce.

Svobodka
1 000 Kč

Posílám díky Florentýně a zdravím!

Helena Dlouhá
2 000 Kč

Držím palce, ať se daří.

Lýdia Motešická
500 Kč

Děkuji za vaši práci, ať se daří.

Drahomíra Spilková
100 Kč