Voxpot z. ú.


Životní prostředí Osvěta a poskytování informací

Voxpot: reportáže, které spojují Česko se světem

Věnujeme se nedostatečně pokrytým tématům, které mají vliv na život a veřejnou debatu v České republice. Hledáme českou stopu ve světě. Voxpot je kanál audiovizuálních reportáží pro ty, kteří chtějí svůj pohled na svět opírat o nejlepší dostupné informace zasazené do širokého kontextu.

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Svět za hranicemi ovlivňuje lidi žijící v České republice bez ohledu na to, jestli to chtějí nebo ne. Ať jde o migraci, klimatickou změnu, sílící nacionalizmus ve světě, organizovaný zločin nebo ozbrojené konflikty.

V provázaném světě se události nezastavují na hranicích států.

Voxpot vznikl jako reakce na nepoměr mezi informováním o domácím a zahraničním dění v českých redakcích. Konec přebírání informací ze zahraničních médií a agentur. Chceme tvořit vlastní reportážní obsah věnující se zahraničí; vnímáme ho jako zásadní pro orientaci v současném, rychle se měnícím světě.


Vzestup nacionalizmu na Balkáně, hrozba autonomních zbraní, boj o uhlí a klima nebo utahování opasků občanské společnosti v Maďarsku? Přinášíme neotřelá témata tak, abyste je viděli v kontextu a aby vás bavila.

Skupina reportérů a reportérek, kameramanů a kameramanek, lidí, co dělají grafiku, hudbu a analytiku: tým, díky kterému se k vám dostává dvaceti minutový formát originálních audiovizuálních reportáží z různých koutů světa.


Přispějte nám na vznik unikátních reportáží, které propojují Česko se světem a staňte se součástí Voxpot komunity!
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Díky za kvalitní žurnalistiku.

Jan Juchelka

:-)

Jan Hanuš
100 Kč

Děkujeme za skvělé reportáže

David Mulica a Valeriya Grechko

Držte se

Ondřej Nekuda
250 Kč

Diky, ze jste.

Bara
10 000 Kč

Dávejte na sebe pozor,Vojto.

Jana Kratochvílová
100 Kč

Diky a drzim pesti!

Dárce

Díky

Dárce

díky za e-book!

Ladislav Ševcůj
500 Kč

Ať se daří...

Jana Netopilová
2 000 Kč