Manipulátoři.cz z.s.


Protikorupční aktivity Vzdělávání a výzkum

Podpora projektu Manipulátoři.cz

Jsme nezávislí. Věříme, že diskuze není boxerský zápas a že skrývání faktů nemůže přinést nic dobrého. Svá tvrzení nestavíme na domněnkách a předsudcích, ale na ověřitelných a ozdrojovaných faktech. Naším cílem je vytvořit otevřenou neideologickou platformu pro relevantní a faktickou diskuzi.

vybíráme od 30.1.2019

Podpořte projekt Manipulátoři.cz

Děkujeme, že čtete náš web. Financování našeho projektu je složité. Budeme rádi za zvážení jakékoliv finanční podpory. V případě daru Vám rádi vystavíme potvrzení pro daňové přiznání na další rok a budete mít možnost si částku odečíst z daní.
57 752 Kč

přispělo

105 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Publicistický web Manipulátoři.cz se věnuje oblasti politického marketingu, public relations a komunikačních strategií, s přesahem do dalších společenských věd.
Impressum: Podporujeme nezávislé, otevřené myšlení za účelem otevírání kritické debaty o společenském a politickém dění v souvislostech České republiky.

Web Manipulatori.cz není klasickým zpravodajským serverem, ale publicistickou platformou. Zaměřuje se na oblasti politického marketingu, public relations a komunikace, s přesahem do dalších společenských věd. Podporujeme nezávislé, otevřené myšlení za účelem otevírání kritické debaty o společenském a politickém dění v souvislostech České republiky, podporujeme projekty vedoucích ke zkvalitňování veřejného diskurzu.

Jsme nezávislou, dobrovolnou a otevřenou iniciativou. Nejsme placeni z veřejných zdrojů, ani za námi nestojí žádný oligarcha. Provoz webu je financován pouze z vlastních prostředků a případné reklamy.
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Úmyslné lži a překrucování pravdy patří v současné době k neúčinnější zbrani hromadného ničení a boj proti ní je skutečně ten nejtěžší. A jednotlivec je v tomto boji opravdu ztracen, jen díky Vám a obdobným aktivitám to lze ustát.
Jan Kovář
1 000 Kč
Polib mi.
Vykuř Bábu
1 Kč
Vaše práce je výborná, jenom pokračujte...
Milan Broz
100 Kč
Diky za vaši práci! Ať se vám daří!
Ales Vavra
200 Kč
Díky moc Manipulátorům.cz za boj proti dezinformacím a manipulacím, jsme s vámi, držíme pěsti, sdílíme, díky :)
Blanka Ježková
100 Kč
Držím palce
Libor Svoboda
100 Kč
Děkuji za to, co děláte ❤️
100 Kč
Moc děkuju. Taky mi to není jedno, v čem žiju.
Stanislava Marešová
500 Kč
Díky vám za to že vyvracíte nesmysly a bojujete proti lžím.
PETR KOMOSNÝ
100 Kč
Jsme rádi, že jste.
Danuše Martinásková
300 Kč