Nadační fond Voříšek


Zvířata

Staň se PATRONEM útulku Voříšek na úhradu pravidelných měsičních provozních nákladů.

Pomáháme zvířátkům, která se ztratila a nebo neměla v životě štěstí, byla odložena nebo dokonce týrána, těm, kteří si sami bez naší, Vaší pomoci nedokážou pomoci. Díky Vám a Vaší pomoci jim můžeme dát péči, vyléčit šrámy na těle i na duši

vybíráme od 23.1.2019
161 360 Kč

přispělo

148 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
O projektu

Finanční pomoc
 je pro nás velmi důležitá,  jsme soukromý útulek Voříšek, který nečerpá žádné dotace a byl postaven z úvěrů, které se ještě dnes splácí a s náklady o péči o pejsky je proto každičká zdánlivě třeba malinká pomoc vítána. Jen pro Vaši představu splátka za úvěrem z výstavby útulku činí 21 000 Kč a ještě 10 let pravidelných měsíčních splátek máme před sebou.

Mezi další velmi finančně náročné výdaje patří veterinární péče o naše svěřence, Váš příspěvek pomůže uhradit výdaje související s ošetřením zranění,  operaci, očkování nebo odčervení  nalezených psů.
Finanční příspěvky se používají na vše, co je v útulku právě akutní:  veterinární ošetření, péče, operace pejsků co je třeba opravit a  pro pejsky nakoupit.


Je spousta příběhů pějsků, kterým pomáháme a kterým jsme pomohli, tady pár z nich

ALEXANDRA-SAŠENKA
Absolutně z finančně nejnáročnějších případů s nákladnými operacemi, které už přesáhly částku přes 100 000 Kč ..
Bezmocné cca 6 měsíční štěňátko, které bylo vyhozeno z paneláku a mělo drastycké následky.  Komplikované zlomeniny obou hrudních končetin, Alexandra prodělala již 4 složité operace a po každé z nich musela být v naprostém klidu, dojíždíme se na speciální kliniku do Brna  a to nás ještě čeká následná rehabilitace.YORK
6-letý velký kříženec se k nám dostal ve velmi zuboženém stavu alopecie, po úmrtí majitele a zůstal v domě sám a neměl se kdo o Yorka postarat. Údajně se jeho srst zhoršila po odchodu jeho milovaného pánečka.  York má po celém hřbetě až po konečník vypadanou srstt a sám bolák. Nasadila se mu léčba, má speciální dietu a jeho stav se každým týdnem o chloupek zlepšuje. :-) Až se celý osrstí bude z něj zase krásný frajer a budeme mu hledat ten nej nej domov, aby si užíval šťastný psí psí život a měl zase milovaného pánečka.
Cíl 1: Částka 5 000 Kč Přečtěte si

Pokud se nám podaří vybrat toto částku budeme moci zajistit kvalitní veterinární péči. Veterinární péče o naše psy je finančně náročná. Váš příspěvek pomůže uhradit výdaje související s ošetřením zranění, očkováním nebo odčervením nalezených psů. Jedná se o minimální částku, která kolikrát nestačí ale je to již částka která nám hodně pomůže.

FILÍPEK
Fílípkova záchrana přišla za 1 minutu 12. Filípek byl odebrán veterinární správou skrze je katastrofální stav, byl apatický, vychrtlý na kost 8,5 kg pes v jeho velikosti by měl mít o 15kg více, dehydratovaný. S jeho majitelem bydlel více jak 14 dní bez vody, která byla odpojena a nejméně 2 roky nevycházel ven z domu. Jeho srst byla pokryta exkrementy a celá plstnatění.


Cíl 2: Částka 10 000 Kč Přečtěte si

Při této částce budeme moci uhradit enegie -elektřinu , kterou na útulku používáme a kterou vytápíme celý útulek přímotopy a ohřívače na vodu. A je to pro nás obrovský finanční náklad


Cíl 3 Částka 20 000 Kč Přečtěte si

Pokud by se nám podařilo získat tuto částku tak bychom mohli pravidelně kupovat kvalitní granulky  pro psí veterány, nemocné psi, štěńátka  nebo pro pejsky s dietou, krmení kvalitním  granulkama je velmi finančně náročné, všichni naši svěřenci uvítají i  maso, které milují . Všichni pejsci po něm krásně prospívají a člověk nevěří co všechno jde do vnitř a jak málo z nich vyjde ven. Pro nás by to by to byla velká pomoc a pro pejsky plná bříška.

KATINKA A DÉMONEK
Záchrana týraných pejsků leden 2018  Ve středu jsme zasahovali a zachraňovali dva týrané a hladové na kost vychrtlé pejsky, kteří byli uvězněni ve sklepě 14 dní bez vody a jídla. Byli zachráněni za za 1minutu 12. Pejsci byli v katastrofální výživové kondici, (hubení na kost) a maximálně zablešení. Bohužel k tomu i agresivní a ve velmi špatné psychické kondici. Týraná Katinka si pochutnává na masenku po kterém se dostala do krásné kondiceV únoru 2019 jsme na poslední chvilku zachránili 18 pejsků, jednalo se o smečku Husky, která živořila ve strašných podmínkách. Tak jak to v přírodě chodí  silnější přežívá a to doslova. Pejsci byli ve velmi, velmi špatném psychickém stavu, všichni jsou podvyživení, někteří  v kritickém stavu a i pokousání.

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Děkuji

Karolína Mašínová
300 Kč

Snad i menší částka pejskům pomůže❤

Anna Sečkářová

Děti u nás v obci udělaly sbírku a poprosily mě o odeslání.

Helena Polcrová
300 Kč

Děkuji za všechno, co pro pejsky děláte. Mám od Vás své zlatíčko Kryštofa a i když to s ním i po 3. letech není jednoduché, mám ho moc ráda a je to velký mazel. Někteří pejsci si bohužel z minulosti nesou zátěž a je potřeba je brát takové, jací jsou. Proto jsem se rozhodla pro aspoň malý měsíční příspěvek ať mají šanci na lepší život další pejsci, kteří to potřebují.

Lena Kocourková
300 Kč

pro Voříška

Jiří Bartoš
2 000 Kč

Díky za to, co děláte!🐾

Dárce

Držte se.

Zuzana Kohoutová
100 Kč

Všem čtyřnohým kamarádům ❤

Michaela Eiseltová
300 Kč

Posílám drobnou částku pro pejska přivázaneho u vašeho útulku. Ráda bych dala více, ale moje finanční možnosti mi to zatím nedovolují. Přeji Vám hodně síly k pomoci pejskům, které to potřebují.
Soňa Záhorková

Soňa Záhorková
300 Kč

Děkuji moc za všechna zvířátka a ráda nastavuji malý měsíční příspěvek na pomoc všem čtyřnohým miláčkům :-)

Veronika Talmanová
200 Kč