Kolektiv pro zvířata z.s.


Zvířata

Kolektiv pro zvířata z.s.

Vaše dary poputují na všeobecné aktivity Kolektivu pro zvířata z.s., mezi které například patří známý edukační festival VeganFest, pravidelné pouliční veganské ochutnávky, bannerový projekt Nedělej rozdíly nebo různé happeningy a demonstrace. Z těchto peněz také platíme pravidelné náklady jako je například pronájem skladu, webových hostingů nebo techniku. Děkujeme za Vaši podporu. :-)

vybíráme od 15.1.2019
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz

Kam směřují naše aktivity? 


  • Naší činností upozorňujeme konečného spotřebitele na krutost a nesmyslnost využívání zvířat. Měníme zastaralé vnímání zvířat jako komodit. (K tomu slouží: VeganFest, informační tiskoviny, veřejné veganské ochutnávky, demonstrace, happeningy)
  • Našimi aktivitami zjednodušujeme přístup k rostlinné stravě a jiným soucitným alternativám v oblasti života a ukazujeme, že veganský styl může být dostupný pro kohokoliv. Měníme zažitou představu, že veganství je náročné a drahé. (K tomu slouží: veřejné veganské ochutnávky, mapa Veg podniků v Brně, VeganFest)
  • Naše aktivity míří k podpoře těch, kteří se již pro veganský životní styl rozhodli. (K tomu slouží: veganské společenské večery, VeganFest, informační tiskoviny)
  • Zakládáme si na tom, že veškeré naše aktivity jsou pro veřejnost zcela zdarma a tím jsou přístupné pro kohokoliv. 

Naše projekty a pravidelné aktivity


Více informací o těchto projektech a naší organizaci se dozvíte na stránkách http://www.kolektivprozvirata.cz/
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Díky za vaši energii!

Hana Buršíková
400 Kč

Menší příspěvek od Ježíška. :-)

Petr Roudný
200 Kč

Děkuju, že lidem otevíráte oči

Alena Augustová