Liga otevřených mužů, z.s.


Zdraví

Suchej únor 2019 - SUŠÍME s LÁSKOU

I letos posíláme vybraný peníze nejen na realizaci Sucháče, ale i na dobročinný projekty. Od srdíčka vám tak děkuje projekt www.iPatron.cz. Podporu dostane i začínající projekt ALKOS pro ty, co se nadobro rozhodli bojovat se svejma démonama, drakama a závislostma.

Suchej únor 2019 - SUŠÍME s LÁSKOU

Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

JSTE NEJLEPŠÍ! Právě se chystáte investovat do sebe i do kampaně za čistokrevnej život! A ještě pomůžete dobrý věci ;-)
Provedeme vás celym měsícem na suchu - těšte se na vyladěnej únorovej obsah přímo do mailu. Čekaj vás tipy na cvičení, soutěže, rady od pomazanejch hlav, nebo suchý pití, trička a trenky. Půjde to jak po másle, jakože se Sucháč jmenuju! Pomůžete zemi, lidu, nám a sobě... tolik dobra za tak málo?
Přibalíme vám navíc 2 parádní trika, který vám připomenou, jak chutná čistokrevnej život #nadvlivem! V balíčku najdete i lásku.
Fajnej obsah do mailu, 2 trika a 2 parádní trenky, za který by se nemusel stydět ani Pražskej hrad. Tyhle ale budete s láskou nosit a stejně vášnivě je svlíkat! Přibalíme vám i lásku. 
DÍKY za pomoc při šíření silnýho tématu, který boří českou společnost, a TEĎ UŽ SE NAPLNO PONOŘ DO ČISTOKREVNEJCH VLN A NASÁVEJ NÁŠ OBSAH!
#suchejunor #nadvlivem
www.suchejunor.cz

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Susis, susim, susime
Vladislav Bulant
250 Kč