Stará škola, z.s.


Regionální a komunitní rozvoj Vzdělávání a výzkum

Podpořte komunitní centrum pro vzdělávání a setkávání všech generací ve Vraném

Jsme komunitní a vzdělávací sdružení ve Vraném nad Vltavou. Staráme se o budovu původní základní školy a tvoříme tak společně s obyvateli Vraného něco výjimečného. Místo, kde se setkáváme a vzděláváme. Revitalizujeme budovu staré základky, aby stále ožívala a plnila svůj účel i nadále — propojovala generace a poskytovala rodinám zázemí pro hru, vzdělávání a setkávání. Nejstarší generace ve Vraném podporujeme v dalším rozvoji (například Univerzitou 3. věku), kulturním vyžití (nedělní programy — výstavy, vernisáže a besedy) a jsme rádi za jejich stálou přízeň. Přijeďte se podívat do Vraného nad Vltavou, na některou z našich akcí, nebo jen tak posedět do Klubové Kavárny, která bývá otevřena každou neděli. S láskou Stará Škola

vybíráme od 1.12.2018

Podpořte nás!

Darujte nám libovolný příspěvek a přispějete tak na opravu budovy Staré Školy, na její chod a nutné výdaje s provozem. Na rozvoj zahrady! Na zajištění potřebného vybavení pro univerzitu a hernu pro nejmenší! Na občerstvení dobrovolníkům nebo účinkujícím a na mnoho dalšího. Pomozte, abychom mohli stále propojovat a vzdělávat všechny generace ve Vraném a obohacovat tu i kulturní život nejen pro rodiny. Děkujeme!
9 833 Kč

přispěli

4 lidé
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Jsme komunitní a vzdělávací sdružení ve Vraném nad Vltavou. Staráme se o budovu původní základní školy a tvoříme tak společně s obyvateli Vraného něco výjimečného. Místo, kde se setkáváme a vzděláváme.

Revitalizujeme budovu staré základky, aby stále ožívala a plnila svůj účel i nadále — propojovala generace a poskytovala rodinám zázemí pro hru, vzdělávání a setkávání.

Nejstarší generace ve Vraném podporujeme v dalším rozvoji (například Univerzitou 3. věku), kulturním vyžití (nedělní programy — výstavy, vernisáže a besedy) a jsme rádi za jejich stálou přízeň.Přijeďte se podívat do Vraného nad Vltavou, na některou z našich akcí, nebo jen tak posedět do Klubové Kavárny, která bývá otevřena každou neděli. 

S láskou
Stará Škola


Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu