A2, o.p.s.


Osvěta a poskytování informací Lidská práva

Společně tvoříme mainstream! Podpořte Alarm.

Internetový deník Alarm ušel za pět let své existence dlouhou cestu a z komentářového deníku se stává uznávaným médiem. Po úspěšném reportážním cyklu Saši Uhlové Hrdinové kapitalistické práce přicházíme s cyklem Exekuce: černé svědomí Česka, který mapuje osudy osob zasažených exekučním řízením. Díky spolupráci se sociologickou agenturou MEDIAN jsme získali jedinečná data o příčinách zadlužení, postojích a zkušenostech lidí potýkajících se s dluhy. Záleží na tom, aby se výsledky naší práce dostaly do povědomí společnosti. Bez vás se ale neobejdeme. Podpořte nás, abychom mohli společně tvořit mainstream.

vybíráme od 26.11.2018
263 035 Kč
vybráno 132 % z 200 000 Kč

přispělo

387 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Alarm funguje především díky vám - našim čtenářkám a čtenářům. Během posledních pěti let jsme publikovali texty o aktuálním politickém dění u nás i ve světě, pravidelně přinášíme texty o současném umění, hudbě a kultuře. Letos se nám díky vaší podpoře podařilo Alarm změnit v jeho online podobě. Vybrali jsme přes 100 000 Kč, díky kterým máme nové webové stránky. Samozřejmě nepřestáváme v naší práci – nadále našim čtenářkám a čtenářům chceme přinášet komentáře, analýzy, rozhovory a reportáže z oblasti politiky, lidských práv, pracovních podmínek nebo ekologie.

Na vaše dotazy vám ráda odpoví Eva Sýkorová (sykorova@advojka.cz)
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Díky za váš obsah.
Jan Poduška
Někdo ty levicový noviny psát musí :)
Jan Marek
500 Kč
Asi ste moc "nalavo" pre mna, ale rad (a so zaujmom) vas citam !
Pokember
1 000 Kč
Díky
Dobrý den, díky za Vaši práci. Doufám, že se v budoucnosti dočkám i vyváženého zpracování tématu, které je ve vašich novinách opakovaně tendenčně a jednostranně zpracované - domácím porodům a odpovědnosti rodičů za zdraví jejich dětí.
Klara Skorkovska
150 Kč
Žurnalistická práce Alarmu má fakt smysl a je důležitá. Díky a jen tak dál!
Petr Hanák
300 Kč
Jen tak dál ;)
Tomáš Faltín
Díky!
Dárce
díky, že jste.
Zdravím, ne vždy souhlasím, ale i tak děláte velmi dobrou práci. Držím palec 👍
Robert Renc
300 Kč