A2, o.p.s.


Osvěta a poskytování informací Lidská práva

Společně tvoříme mainstream! Podpořte Alarm.

Internetový deník Alarm ušel za pět let své existence dlouhou cestu a z komentářového deníku se stává uznávaným médiem. Po úspěšném reportážním cyklu Saši Uhlové Hrdinové kapitalistické práce přicházíme s cyklem Exekuce: černé svědomí Česka, který mapuje osudy osob zasažených exekučním řízením. Díky spolupráci se sociologickou agenturou MEDIAN jsme získali jedinečná data o příčinách zadlužení, postojích a zkušenostech lidí potýkajících se s dluhy. Záleží na tom, aby se výsledky naší práce dostaly do povědomí společnosti. Bez vás se ale neobejdeme. Podpořte nás, abychom mohli společně tvořit mainstream.

vybíráme od 26.11.2018
262 735 Kč
vybráno 131 % z 200 000 Kč

přispělo

387 lidí
Výzva je již uzavřena. Děkujeme!

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Alarm funguje především díky vám - našim čtenářkám a čtenářům. Během posledních pěti let jsme publikovali texty o aktuálním politickém dění u nás i ve světě, pravidelně přinášíme texty o současném umění, hudbě a kultuře. Letos se nám díky vaší podpoře podařilo Alarm změnit v jeho online podobě. Vybrali jsme přes 100 000 Kč, díky kterým máme nové webové stránky. Samozřejmě nepřestáváme v naší práci – nadále našim čtenářkám a čtenářům chceme přinášet komentáře, analýzy, rozhovory a reportáže z oblasti politiky, lidských práv, pracovních podmínek nebo ekologie.

Na vaše dotazy vám ráda odpoví Eva Sýkorová (sykorova@advojka.cz)
Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Zdar a sílu,
zmaru zmar
a dílu tvar!
Tomáš
2 222 Kč
DĚKUJI a škoda, že máte účet zrovinka u nejhnusnější banky, kterou znám, včetně jednání k vlastním zaměstnancům. Měla jsem možnost to poznat, naštěstí ne jako zaměstnanec.
Šárka Kindlová
150 Kč
Jste super <3
Vojtech Bohac
Díky za Vaši práci. Vaše články čtu velmi ráda, protože podle mého jdete do hloubky více, než kterékoli jiné médium. Oceňuji také Váš důraz na obranu těch, kdo jsou ve spoelčnosti nejslabší. Popisujete manipulaci, snažíte se o objektivnost i v situacích, kdy hysterická většinová nálada - ať už z kteréhokoli tábora - dominuje. Kéž by podobných novinářů bylo více!
Srdečně zdraví a do další práce hodně síly přeje
Eva Srnová
Eva Srnový
Držte se zlatého středu a sviťte na cestu
Eva Kozáková
300 Kč
♡ Držím palce.
Tereza Benáková
Apolena je kočka.
Frantisek Kotas
1 000 Kč
Diky!
Veronika Rejšková
Díky za to, co děláte. Je to zapotřebí víc než kdy jindy.
Liběna Švábková
Diky za vasi praci a usili dostavat dulezita temata mezi lidi!
Dárce
1 000 Kč