KŘÍDLENÍ nadační fond


Lidé s postižením

Hledá se starý transporter!

Mental Café je pojízdná kavárna zaměstnávající osoby s postižením na pozicích baristů. Cílem kavárny je setkávání veřejnosti s osobami s postižením na běžných místech, v běžných situacích a bourání předsudků s tím spojených. Pro zjednodušení logistiky potřebujeme vůz, který by umožnil transport mentálně postižených baristů, jejich supervizorů, ale také potřebného vybavení, zejména coffee-biků (stánky na kolech).

vybíráme od 18.11.2018

Hledá se starý transporter!

Měsíčně najedeme 6 000 km, užitkovým vozem bychom ušetřili 115 hodin měsíčně času a 15 000 Kč, za rok potom 180 000 Kč. Příspěvek nám pomůže vyřešit také náklady na pořízení transporteru (100 000 Kč), náklady na pořízení auta na jednu akci (140 Kč) a náklady na benzín (3-4 Kč na km).
0 Kč
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Spolupracujeme na řadě míst, kde to v Ostravě žije. Naší snahou je hledat a vytvářet nové příležitosti a pracovní místa pro baristy - osoby s mentálním postižením. Měsíčně provozujeme kavárnu až na 60 akcích. Organizujeme vše dobře a s předstihem, ale přesto míváme hlavně problémy s převozy a dopravou. Pro celkovou logistiku projektu Mental Café bychom potřebovali užitkový vůz. Jako ideální vidíme Toyotu Proace L2 2,0 D 4D 120 s tažným zařízením. Vešel by se do ní celý pracovní tým i veškeré vybavení kavárny. Tímto způsobem by se snížily náklady spojené s dopravou a ušetřil čas i energie lidí. I jiný ojetý vůz stejných vlastnostmi nás povede témuž cíli - šířit emoce s vůní kávy.Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu