ANO, ANO


Lidé s postižením Sport a volný čas

ALEX BORSKÁ –CESTA NA PARALYMPIÁDU

Ahojky jsem obyčejná usměvavá holka, která měla trošku složitější vstup na svět a do vínku si s sebou přinesla vrozenou vadu pohybového aparátu a páteře. Od narození mě provázejí cvičení, rehabilitace a operace, nejen díky nim, ale i díky své houževnatosti jsem začala chodit alespoň na krátké vzdálenosti. Miluji sport, mé sportovní aktivity byly velmi omezené. Na jaře 2018 jsem dostala handbike a začala plavat na Strahově v Kontaktu bb. Od dubna 2018 závodím, na závodech se pravidelně umisťuji na předních místech (porážím i kluky ). Jsem vítězem ČP juniorů 2018 na handbiku. Mým snem a cílem je reprezentovat Českou republiku na mezinárodních závodech a na Paralympiádě, a to v plavání, na handbiku a doufám i v triatlonu. K tomu potřebuji Vaši pomoc a podporu. Závodní handbike, běžecká formule na triatlon, cestovní náklady na tréninky, mezinárodní závody, atd. jsou velmi finančně nákladné. Je potřeba vybrat na běžeckou formuli (běhátko) 100.000 Kč a na carbon handbike 250.000 Kč., které Alex umožní zvládnout Triathlon. Vzhledem k jejímu handicapu se tyto speciální pomůcky pro ní musí vyrábět přímo na míru. Prosím, pomozte mi zrealizovat můj sen. Vaše Alex Borská. --- Alex je možno i přispět do veřejné sbírky na účet 2700713318/2010 s konstatním symbolem 1313 (variablním symbolem může být číslo vašeho mobilního telefonu)

Podpoř Alex Borskou na její cestě na pralympiádu on-line

Alex je možno i přispět do veřejné sbírky na účet 2700713318/2010 s konstatním symbolem 1313 (variablním symbolem může být číslo vašeho mobilního telefonu)
Je potřeba vybrat
na běžeckou formuli (běhátko) 100.000 Kč a na carbon handbike 250.000 Kč,
které Alex umožní zvládnout Triathlon. Vzhledem k jejímu handicapu se tyto speciální pomůcky pro ní musí vyrábět přímo na míru. 

146 001 Kč

přispělo

81 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory


Ahojky jsem obyčejná usměvavá holka, která měla trošku složitější vstup na svět a do vínku si s sebou přinesla vrozenou vadu pohybového aparátu a páteře. 
Miluji sport, mé sportovní aktivity byly velmi omezené. Na jaře 2018 jsem dostala handbike a začala plavat na Strahově v Kontaktu bb. Od dubna 2018 závodím, na závodech se pravidelně umisťuji na předních místech (porážím i kluky ).


Jsem vítězem ČP juniorů 2018 na handbiku. Mým snem a cílem je reprezentovat Českou republiku na mezinárodních závodech a na Paralympiádě, a to v plavání, na handbiku a doufám i v triatlonu.

K tomu potřebuji Vaši pomoc a podporu. Závodní handbike, běžecká formule na triatlon, cestovní náklady na tréninky, mezinárodní závody, atd. jsou velmi finančně nákladné.

Prosím, pomozte mi zrealizovat můj sen.
Vaše Alex BorskáJe potřeba vybrat na běžeckou formuli (běhátko) 100.000 Kč a na carbon handbike 250.000 Kč, které Alex umožní zvládnout Triathlon. Vzhledem k jejímu handicapu se tyto speciální pomůcky pro ní musí vyrábět přímo na míru.


Alex je možno  přispět i do veřejné sbírky na účet 2700713318/2010 s konstatním symbolem 1313  (variablním symbolem může být číslo vašeho mobilního telefonu)                                       www.SPORTPOMAHA.org/ANO-ANO

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Mooooc fandím 😘
Marek Přenosil
2 000 Kč
Držíme palce!!! P&K&k
Pavel Jarolímek
500 Kč
Hodně štěstí na cestě za snem! 😊
Sarka Dudkova
100 Kč
Moc držím palečky a přeji ať se vše povede!
Martina Kubíková
300 Kč
Držím palce Alex! ✊🏻
2 000 Kč
Držím palečky !!!
Romana Ondrůjová
200 Kč
Už se těším, až ti budu fandit na olympiádě! 🤩
Jiří Měchura
Držím palce při splnění tvých snů!
Ladislav Moučka
100 Kč
Snad to vyjde, držím palce!
BikerMarius
Sašenko Alex, ty to dokážeš!!!
Eliska Krizova
5 000 Kč