ANO, ANO


Lidé s postižením Sport a volný čas

ALEX BORSKÁ –CESTA NA PARALYMPIÁDU

Ahojky jsem obyčejná usměvavá holka, která měla trošku složitější vstup na svět a do vínku si s sebou přinesla vrozenou vadu pohybového aparátu a páteře. Od narození mě provázejí cvičení, rehabilitace a operace, nejen díky nim, ale i díky své houževnatosti jsem začala chodit alespoň na krátké vzdálenosti. Miluji sport, mé sportovní aktivity byly velmi omezené. Na jaře 2018 jsem dostala handbike a začala plavat na Strahově v Kontaktu bb. Od dubna 2018 závodím, na závodech se pravidelně umisťuji na předních místech (porážím i kluky ). Jsem vítězem ČP juniorů 2018 na handbiku. Mým snem a cílem je reprezentovat Českou republiku na mezinárodních závodech a na Paralympiádě, a to v plavání, na handbiku a doufám i v triatlonu. K tomu potřebuji Vaši pomoc a podporu. Závodní handbike, běžecká formule na triatlon, cestovní náklady na tréninky, mezinárodní závody, atd. jsou velmi finančně nákladné. Je třeba vybrat 50.000,- na náhradní závodní carbonová kola k handbiku, 70.000,- stabilizační terénní nástavec k vozíku a 125.000,- na běžeckou formuli (běhátko),které Alex umožní zvládnout Triathlon. Vzhledem k jejímu handicpu se tyto speciální pomůcky musejí vyrábět přímo na míru. Prosím, pomozte mi zrealizovat můj sen. Vaše Alex Borská. --- Alex je možno i přispět do veřejné sbírky na účet 2700713318/2010 s konstatním symbolem 1313 (variablním symbolem může být číslo vašeho mobilního telefonu)

Podpoř Alex Borskou na její cestě na pralympiádu on-line

Alex je možno i přispět do veřejné sbírky na účet 2700713318/2010 s konstatním symbolem 1313 (variablním symbolem může být číslo vašeho mobilního telefonu)
Je potřeba vybrat
50.000,- na náhradní závodní carbonová kola k handbiku, 70.000,- stabilizační terénní nástavec k vozíku a 125.000,- na běžeckou formuli (běhátko),
které Alex umožní zvládnout Triathlon. Vzhledem k jejímu handicapu se tyto speciální pomůcky pro ní musí vyrábět přímo na míru. 

185 089 Kč

přispělo

105 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory


Ahojky jsem obyčejná usměvavá holka, která měla trošku složitější vstup na svět a do vínku si s sebou přinesla vrozenou vadu pohybového aparátu a páteře. 
Miluji sport, mé sportovní aktivity byly velmi omezené. Na jaře 2018 jsem dostala handbike a začala plavat na Strahově v Kontaktu bb. Od dubna 2018 závodím, na závodech se pravidelně umisťuji na předních místech (porážím i kluky ).


Jsem vítězem ČP juniorů 2018 na handbiku. Mým snem a cílem je reprezentovat Českou republiku na mezinárodních závodech a na Paralympiádě, a to v plavání, na handbiku a doufám i v triatlonu.

K tomu potřebuji Vaši pomoc a podporu. Závodní handbike, běžecká formule na triatlon, cestovní náklady na tréninky, mezinárodní závody, atd. jsou velmi finančně nákladné.

Prosím, pomozte mi zrealizovat můj sen.
Vaše Alex BorskáJe třeba vybrat 50.000,- na náhradní závodní carbonová kola k handbiku, 70.000,- stabilizační terénní nástavec k vozíku a 125.000,- na běžeckou formuli (běhátko),které Alex umožní zvládnout Triathlon. Vzhledem k jejímu handicpu se tyto speciální pomůcky musejí vyrábět přímo na míru. 


Alex je možno  přispět i do veřejné sbírky na účet 2700713318/2010 s konstatním symbolem 1313  (variablním symbolem může být číslo vašeho mobilního telefonu)
                                       www.SPORTPOMAHA.org/ANO-ANO

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
GO TRASH HERO!!
Monika Franková
Držím palce! :-)
Lucie Vašková
200 Kč
Kde je vůle, tam je i cesta... Moc ti přeji tu sportovní "bednu" a stále delší a delší procházky. ;-)
Eva Votavova
400 Kč
Držím pěsti k splnění snu
Dárce
200 Kč
Bojuj a vyhraj
Zdeněk Pajdla
500 Kč
Gou, Sašo, gou!
Jaroslav Kořínek
500 Kč
Držím palce
Majda Kočičí
Hodně zdraví a medailí ;-)
Jan Dovrtěl
Hodně štěstí na cestách a pevnou vůli, ať se Ti splní všechny sny a přání!
Markéta Mikešová
300 Kč
Pěkný sen a cíl. Hodně štěstí, Alex! K + R
Robin Marszalek
2 000 Kč