ANO, ANO


Lidé s postižením Sport a volný čas

ALEX BORSKÁ –CESTA NA PARALYMPIÁDU

Ahojky jsem obyčejná usměvavá holka, která měla trošku složitější vstup na svět a do vínku si s sebou přinesla vrozenou vadu pohybového aparátu a páteře. Od narození mě provázejí cvičení, rehabilitace a operace, nejen díky nim, ale i díky své houževnatosti jsem začala chodit alespoň na krátké vzdálenosti. Miluji sport, mé sportovní aktivity byly velmi omezené. Na jaře 2018 jsem dostala handbike a začala plavat na Strahově v Kontaktu bb. Od dubna 2018 závodím, na závodech se pravidelně umisťuji na předních místech (porážím i kluky ). Jsem vítězem ČP juniorů 2018 na handbiku. Mým snem a cílem je reprezentovat Českou republiku na mezinárodních závodech a na Paralympiádě, a to v plavání, na handbiku a doufám i v triatlonu. K tomu potřebuji Vaši pomoc a podporu. Závodní handbike, běžecká formule na triatlon, cestovní náklady na tréninky, mezinárodní závody, atd. jsou velmi finančně nákladné. Je třeba vybrat 50.000,- na náhradní závodní carbonová kola k handbiku, 70.000,- stabilizační terénní nástavec k vozíku a 125.000,- na běžeckou formuli (běhátko),které Alex umožní zvládnout Triathlon. Vzhledem k jejímu handicpu se tyto speciální pomůcky musejí vyrábět přímo na míru. Prosím, pomozte mi zrealizovat můj sen. Vaše Alex Borská. --- Alex je možno i přispět do veřejné sbírky na účet 2700713318/2010 s konstatním symbolem 1313 (variablním symbolem může být číslo vašeho mobilního telefonu)

Podpoř Alex Borskou na její cestě na pralympiádu on-line

Alex je možno i přispět do veřejné sbírky na účet 2700713318/2010 s konstatním symbolem 1313 (variablním symbolem může být číslo vašeho mobilního telefonu)
Je potřeba vybrat
50.000,- na náhradní závodní carbonová kola k handbiku, 70.000,- stabilizační terénní nástavec k vozíku a 125.000,- na běžeckou formuli (běhátko),
které Alex umožní zvládnout Triathlon. Vzhledem k jejímu handicapu se tyto speciální pomůcky pro ní musí vyrábět přímo na míru. 

186 089 Kč

přispělo

105 lidí
Sbírka je již uzavřena. Děkujeme!

Ahojky jsem obyčejná usměvavá holka, která měla trošku složitější vstup na svět a do vínku si s sebou přinesla vrozenou vadu pohybového aparátu a páteře. 
Miluji sport, mé sportovní aktivity byly velmi omezené. Na jaře 2018 jsem dostala handbike a začala plavat na Strahově v Kontaktu bb. Od dubna 2018 závodím, na závodech se pravidelně umisťuji na předních místech (porážím i kluky ).


Jsem vítězem ČP juniorů 2018 na handbiku. Mým snem a cílem je reprezentovat Českou republiku na mezinárodních závodech a na Paralympiádě, a to v plavání, na handbiku a doufám i v triatlonu.

K tomu potřebuji Vaši pomoc a podporu. Závodní handbike, běžecká formule na triatlon, cestovní náklady na tréninky, mezinárodní závody, atd. jsou velmi finančně nákladné.

Prosím, pomozte mi zrealizovat můj sen.
Vaše Alex BorskáJe třeba vybrat 50.000,- na náhradní závodní carbonová kola k handbiku, 70.000,- stabilizační terénní nástavec k vozíku a 125.000,- na běžeckou formuli (běhátko),které Alex umožní zvládnout Triathlon. Vzhledem k jejímu handicpu se tyto speciální pomůcky musejí vyrábět přímo na míru. 


Alex je možno  přispět i do veřejné sbírky na účet 2700713318/2010 s konstatním symbolem 1313  (variablním symbolem může být číslo vašeho mobilního telefonu)
                                       www.SPORTPOMAHA.org/ANO-ANO

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

GO TRASH HERO!!

Monika Franková

Držím palce! :-)

Lucie Vašková
200 Kč

Kde je vůle, tam je i cesta... Moc ti přeji tu sportovní "bednu" a stále delší a delší procházky. ;-)

Eva Votavova
400 Kč

Držím pěsti k splnění snu

Dárce
200 Kč

Bojuj a vyhraj

Zdeněk Pajdla
500 Kč

Gou, Sašo, gou!

Jaroslav Kořínek
500 Kč

Držím palce

Markéta Malecová

Hodně zdraví a medailí ;-)

Jan Dovrtěl

Hodně štěstí na cestách a pevnou vůli, ať se Ti splní všechny sny a přání!

Markéta Mikešová
300 Kč

Pěkný sen a cíl. Hodně štěstí, Alex! K + R

Robin Marszalek
2 000 Kč