Dobromysl, z.ú.


Lidé s postižením Sport a volný čas

S dobrou myslí za dobrodružstvím

Byli jste někdy jako dítě na táboře? Pamatujete si ty vůně a barvy léta, večerní táboráky, první lásky, zvuky deště dopadajícího na stan, koupání … I my jezdíme na tábory a jiné akce, protože chceme umožnit lidem s hendikepem mít podobné zážitky. Sehnat tábor může znít jako banalita. Ale pro člověka s postižením už to tak jednoduché není. A proto potřebujeme vaši pomoc. Pořádáme ročně zatím 6 pobytů. A i když to není vždy snadné, snažíme se naši nabídku stále rozšiřovat a obměňovat tak, aby byla stále atraktivní. Pobyty pro osoby s postižením nás stojí ročně 500.000,- Kč. My potřebujeme Vaši pomoc se spolufinancováním těchto akcí, aby si je mohlo užít více jak 70 našich klientů a jejich rodiny si mohly odpočinout od náročné péče. Potřebujeme vybrat 100.000,- Kč, které nám pomohou se zaplacením pronájmů středisek, stravy a dopravy lidí s postižením. Díky Vám, Vaší vstřícnosti, velkorysosti, velkému srdci a otevřené dlani každého jednoho z Vás dokážeme o další významný díl zpříjemnit život všem malým i velkým hrdinům a hrdinkám, všem nedobrovolným bojovníkům s nepřízní osudu. Děkujeme. Dobromysl, z.ú.

vybíráme od 2.11.2018
30 949 Kč

přispělo

7 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

A kam všude jezdíme? 

Už více jak 10 let na tábor Úhlavka, kde si naši klienti mohou užít pohodu klasického stanového tábora, včetně opékání buřtů u táborového ohně, her v přírodě a výletů.Dalším velmi oblíbeným pobytem je canisterapeutický pobyt, který je speciální už jen tím, že člověku se zdravotním postižením zprostředkovává kontakt s nejlepším lidským přítelem – tedy se psem. V roce 2018 jsme uspořádali dva tyto pobyty a ten druhý jsme naplnili k prasknutí.


Letní prázdninové pobyty jsou v rekreačních střediscích v přírodě s možností koupání, her v přírodě, táboráků a všeho co prostě k létu patří. 

Nově máme také zimní pobyt na horách. I když lyže jsme na nohách neměli, užili jsme si procházky zasněženou Šumavou, večerů strávených za zvuků kytary…A pokud se vše podaří dle našich představ, přidáme ještě jeden letní pobyt u moře.

Pobyty, které pořádáme pro naše klienty nás na celý rok stojí 500.000,- Kč. Díky vaší pomoci, bude moct  více jak 70 lidí s postižením prožít dobrodružství jaké známe všichni z dětství. 

Děkujeme za podporu.

Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Když dostaneš dárek a provoní ti celou kabelku:) Jen tak dál!! PS: dodatečně vše nejlepší!! L.
Linda