Elpida, o.p.s.


Senioři AKTUÁLNĚ - SPOLU PROTI KORONAVIRU

Časopis Vital do domovů pro seniory

Vital je časopis, který nestárne. Na jeho přípravách se podílí přední novináři, spisovatelé a špičky napříč obory. V současné době koronavirové pandemie jej zasíláme a roznášíme do domovů pro seniory a dalších pečovatelských zařízení, měst a obcí zdarma, abychom seniorům pomohli rozptýlit pocity izolace a samoty. Pomáhejte s námi přinášet seniorům do života radost a inspiraci.

VITAL do domova pro seniory

400 Kč je roční předplatné časopisu Vital, které bude díky Vašemu daru dělat radost hned několika seniorům v pečovatelském zařízení. Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat.
28 254 Kč

přispělo

64 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Informační svačina pro duši je důležitá. Odborníci se shodují, že fyzická a psychická aktivita dokáže oddálit nástup do zařízení pro seniory až o 5 let. Vital, to je 80 stran inspirace na papíře. Každé tři měsíce.

Pomozte nám dostat Vital i k těm, kdo by si ho sami nemohli dovolit – v současné době koronavirové pandemie distribuujeme Vital do domovů pro seniory, pečovatelských zařízení, městům i obcím zdarma. Zpřístupnili jsme bezplatně i naše aktuální číslo Vital 1/2020

Za každých 400 Kč dokážeme zajistit, aby se Vital dostával i nadále do jednoho pečovatelského zařízení. Na celý rok zdarma. Jeden výtisk se tak dostane hned k několika seniorkám a seniorům, kterým v životě chybí radost a inspirace.
Nemusíte se o nic starat, staráme se my v Elpidě.


Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Vánoční dárek nejen pro mou nejlepší tychýni :-)

Markéta Lomská
400 Kč

Alespoň malá pomoc v teto tezke době :) zdravím z Kodane!

Dita Štefková
1 200 Kč

Přeji pěkné počtení, možnost darovat předplatné mi udělalo lepší den.Preji krásné svátky a mnoho spokojených seniorů.

Nikola Mizerová
276 Kč

...pomahejme si navzajem :-)

Robert Prokeš

Dobrý den, darovala jsem předplatné pro 2 domovy důchodců, ale potvrzení je jen na 1, tak snad je to jen chybka hlášky a časopis se dostane do 2 domovů:
Textace potvrzení: Děkujeme za váš dar 552 Kč.
Vašich 276 Kč bude celý rok dělal radost jednomu pečovatelskému domu – seniorkám a seniorům tam totiž přijde každé 3 měsíce časopis VITAL. Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat.

Radomíra Papoušková
552 Kč

...

Jakub Adam

<3

Petr Lebeda

Přeju příjemné počtení a dobrou náladu.

Lenka Hufeislová
276 Kč