Elpida, o.p.s.


Kultura, umění a historie Senioři

Časopis Vital do domova pro seniory

Vital je časopis, který nestárne. Na jeho přípravách se podílí přední novináři, spisovatelé a špičky napříč obory. Ne všichni senioři si ho ale mohou dovolit. Pomozte nám zajistit, aby se Vital dostal k co nejvíce lidem, kterým v životě chybí radost a inspirace – do pečovatelských domů. O vše se postaráme my v Elpidě.

400 = VITAL do domova pro seniory

Váš dar bude celý rok dělat radost hned několika seniorům. Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat.
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz díky Nadaci Vodafone. Jak?

Portál Darujme.cz
vznikl za podpory

Informační svačina pro duši je důležitá. Odborníci se shodují, že fyzická a psychická aktivita dokáže oddálit nástup do zařízení pro seniory až o 5 let. Vital, to je 80 stran inspirace na papíře. Každé tři měsíce.

Pomozte nám dostat Vital i k těm, kdo by si ho sami nemohli dovolit – lidem v domovech pro seniory a pečovatelských zařízení.

Za každých 400 Kč dokážeme zajistit, aby se Vital dostal do jednoho pečovatelského domu. Na celý rok. Jeden výtisk se tak dostane hned k několika seniorkám a seniorům, který v životě chybí radost a inspirace. Nemusíte se o nic starat, vše probíhá v režii Elpidy.


Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu
Přeji pěkné počtení, možnost darovat předplatné mi udělalo lepší den.Preji krásné svátky a mnoho spokojených seniorů.
Nikola Mizerová
276 Kč
...pomahejme si navzajem :-)
Robert Prokeš
Dobrý den, darovala jsem předplatné pro 2 domovy důchodců, ale potvrzení je jen na 1, tak snad je to jen chybka hlášky a časopis se dostane do 2 domovů:
Textace potvrzení: Děkujeme za váš dar 552 Kč.
Vašich 276 Kč bude celý rok dělal radost jednomu pečovatelskému domu – seniorkám a seniorům tam totiž přijde každé 3 měsíce časopis VITAL. Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat.
Radomíra Papoušková
552 Kč
...
Jakub Adam
<3
Petr Lebeda
Přeju příjemné počtení a dobrou náladu.
Lenka Hufeislová
276 Kč