Elpida, o.p.s.


Senioři AKTUÁLNĚ - SPOLU PROTI KORONAVIRU

Časopis Vital do domovů pro seniory

Stáří je zatím jediný známý způsob, jak se dožít vysokého věku. A časopis VITAL má přední české novináře, spisovatele i špičky napříč obory, kteří píší o stáří – takovém, jaké je, jaké by mohlo být a jaké bychom ho i my chtěli mít. VITAL dodává inspiraci, vhled, porozumění i motivaci k vlastnímu spokojenému a naplněnému stáří. V současné době koronavirové pandemie jej chceme zasílat zdarma do domovů pro seniory a dalších pečovatelských zařízení, abychom seniorům pomohli rozptýlit pocity izolace a samoty. Můžete nám i vy napsat adresu seniorského zařízení, kde byste chtěli rozptýlit a potěšit. Pomozte nám s náklady na vydávání a distribuci, pojďte s námi přinášet seniorům do života radost a inspiraci.

VITAL do domova pro seniory

300 Kč je roční předplatné časopisu Vital, které díky Vašemu daru udělá radost hned několika seniorům v pečovatelském zařízení. Díky vám budou moci na chvíli zapomenout na bezmoc a prázdnotu dlouhodobého osamění. Děkujeme.
28 654 Kč

přispělo

65 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Nejen jídlem živ je člověk!
Obzvláště v této době nekončící koronavirové pandemie, uvězněni ve svých domovech a pečovatelských zařízeních, potřebují senioři rozptýlení, inspiraci, optimismus a motivaci dalších dní.

Čtvrtletník VITAL je 80 stran plných zkušeností a inspirace pro všechny, kteří mají na čtení čas a nestačí jím povrchní informace. Každé tři měsíce přinášíme původní témata a rozhovory s inspirativními osobnostmi. Píšeme i o stáří – takovém, jaké je a jaké by být mohlo. A píšeme o něm tak, aby to bavilo i třicátníky. 

Pomozte nám dostat VITAL k seniorům, kteří by si ho sami nemohli dovolit. Za každých 300 Kč dokážeme zajistit, aby se časopis dostával i nadále do jednoho pečovatelského zařízení. Na celý rok zdarma. Jeden výtisk se tak dostane hned k několika seniorkám a seniorům, kterým v životě chybí radost a inspirace.
 
Nemusíte se o nic starat, staráme se my v Elpidě, v naší databázi je na 350 pečovatelských zařízení po celé ČR. A neznají-li VITAL tam u vás, napište nám do poznámky adresu a my tam časopis budeme zasílat.


Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Vánoční dárek nejen pro mou nejlepší tychýni :-)

Markéta Lomská
400 Kč

Alespoň malá pomoc v teto tezke době :) zdravím z Kodane!

Dita Štefková
1 200 Kč

Přeji pěkné počtení, možnost darovat předplatné mi udělalo lepší den.Preji krásné svátky a mnoho spokojených seniorů.

Nikola Mizerová
276 Kč

...pomahejme si navzajem :-)

Robert Prokeš

Dobrý den, darovala jsem předplatné pro 2 domovy důchodců, ale potvrzení je jen na 1, tak snad je to jen chybka hlášky a časopis se dostane do 2 domovů:
Textace potvrzení: Děkujeme za váš dar 552 Kč.
Vašich 276 Kč bude celý rok dělal radost jednomu pečovatelskému domu – seniorkám a seniorům tam totiž přijde každé 3 měsíce časopis VITAL. Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat.

Radomíra Papoušková
552 Kč

...

Jakub Adam

<3

Petr Lebeda

Přeju příjemné počtení a dobrou náladu.

Lenka Hufeislová
276 Kč