Elpida, o.p.s.


AKTUÁLNĚ - SPOLU PROTI KORONAVIRU Senioři

Časopis Vital do domovů pro seniory

Stáří je zatím jediný známý způsob, jak se dožít vysokého věku. A časopis VITAL má přední české novináře, spisovatele i špičky napříč obory, kteří píší o stáří – takovém, jaké je, jaké by mohlo být a jaké bychom ho i my chtěli mít. VITAL dodává inspiraci, vhled, porozumění i motivaci k vlastnímu spokojenému a naplněnému stáří. Časopis VITAL chceme zasílat zdarma do domovů pro seniory a dalších pečovatelských zařízení, abychom seniorům pomohli rozptýlit pocity izolace a samoty. Napište námi i Vy adresu seniorského zařízení, kde byste chtěli 4x do roka někoho potěšit. Pomozte nám s náklady na vydávání a distribuci, pojďte s námi přinášet seniorům do života radost a inspiraci.

VITAL do domova pro seniory

300 Kč je roční předplatné časopisu Vital, které díky Vašemu daru udělá radost hned několika seniorům v pečovatelském zařízení. Díky vám budou moci na chvíli zapomenout na bezmoc a prázdnotu dlouhodobého osamění. Děkujeme.
31 654 Kč

přispělo

69 lidí
Přispět v :
zabezpečeno Darujme.cz
Nejen jídlem živ je člověk!
Obzvláště v této době nekončící koronavirové pandemie, uvězněni ve svých domovech a pečovatelských zařízeních, potřebují senioři rozptýlení, inspiraci, optimismus a motivaci dalších dní.

Čtvrtletník VITAL je 80 stran plných zkušeností a inspirace pro všechny, kteří mají na čtení čas a nestačí jím povrchní informace. Každé tři měsíce přinášíme původní témata a rozhovory s inspirativními osobnostmi. Píšeme i o stáří – takovém, jaké je a jaké by být mohlo. A píšeme o něm tak, aby to bavilo i třicátníky. 

Pomozte nám dostat VITAL k seniorům, kteří by si ho sami nemohli dovolit. Za každých 300 Kč dokážeme zajistit, aby se časopis dostával do jednoho pečovatelského zařízení. Na celý rok zdarma. Jeden výtisk se tak dostane hned k několika seniorkám a seniorům, kterým v životě chybí radost a inspirace.
 
Nemusíte se o nic starat, staráme se my v Elpidě, v naší databázi je na 350 pečovatelských zařízení po celé ČR. A neznají-li VITAL tam u vás, napište nám do poznámky adresu a my tam časopis budeme zasílat.


Podpořte tento projekt ještě víc a zapojte kamarády Založit dárcovskou výzvu

Drobný příspěvek, který, jak doufám, pomůže povznesení i informování seniorů v pečovatelských domovech.

Martin Točík
300 Kč

Vánoční dárek nejen pro mou nejlepší tychýni :-)

Markéta Lomská
400 Kč

Alespoň malá pomoc v teto tezke době :) zdravím z Kodane!

Dita Štefková
1 200 Kč

Přeji pěkné počtení, možnost darovat předplatné mi udělalo lepší den.Preji krásné svátky a mnoho spokojených seniorů.

Nikola Mizerová
276 Kč

...pomahejme si navzajem :-)

Robert Prokeš

Dobrý den, darovala jsem předplatné pro 2 domovy důchodců, ale potvrzení je jen na 1, tak snad je to jen chybka hlášky a časopis se dostane do 2 domovů:
Textace potvrzení: Děkujeme za váš dar 552 Kč.
Vašich 276 Kč bude celý rok dělal radost jednomu pečovatelskému domu – seniorkám a seniorům tam totiž přijde každé 3 měsíce časopis VITAL. Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat.

Radomíra Papoušková
552 Kč

...

Jakub Adam

<3

Petr Lebeda

Přeju příjemné počtení a dobrou náladu.

Lenka Hufeislová
276 Kč